Domů » Bleskovky » Drsný test LG G4: Přežije dvouhodinovou koupel ve vodě? (video)

Drsný test LG G4: Přežije dvouhodinovou koupel ve vodě? (video)

Letošní vlajková loď LG spatřila světlo světa na konci letošního dubna a hned bylo jasné, že se bude jednat o povedený kousek. Model G4 pro vás již testujeme v redakci a brzy se dočkáte kompletní recenze.

 

Po loňské premiéře předchozího modelu G3 se na videoportálu Youtube.com objevilo video, ve kterém je telefon podroben testu odolnosti ve vodní lázni. I přes to, že výrobce neudává žádnou zvýšenou odolnost vůči vodě či prachu, telefon test přežil bez újmy.

LG G4 Water Test - Is it Water Resistant?

Nedávno zveřejněné video zachycuje aktuální model G4 v podobném testu. Přestože byl smartphone ponořený v umyvadla ve hloubce několika centimetrů dvě hodiny, přečkal vše bez následků. Voda pronikla pod zadní kryt, takže bylo nutné vyjmout baterii a telefon důkladně vysušit. Na funkčnosti se ovšem průnik vody nijak nepoznamenal. Jen pro pořádek zmíním, že ani LG G4 není podle slov výrobce odolný vůči vodě a prachu. Doma tento pokus raději nezkoušejte opakovat.

Zdeněk Beran

Redaktor serveru SMARTmania.cz a dalších technologických webů, fanoušek počítačového hardwaru, mobilních zařízení všeho druhu a jiné elektroniky, milovník akčních počítačových her a PUBG.

3 komentářů

  1. JaroB (neregistrovaný)

    áno …jasne…chcem ho vidieť zvnútra po týždni…ako aj každá huba je jedlá, ale niektorá iba raz :)

  2. krux (neregistrovaný)

    …no snad nám dají vědět, zda to funguje i po měsíci…:D

  3. kdyrja (neregistrovaný)

    Je možný že to i přežil, ale spíš by mě zajímal vnitřek tak po cca měsíci. Sestra utopila Xperii X10 a fungovala měsíc , po měsíci přestala fungovat, tak sem jí rozebral že se podívám co stím, a témeř všechno bylo z oxidované. A to samé se stalo známemu s S4, taky utopená. Fungovala a po měsíci KO

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).