Sledujte nás na YouTube

LG G Flex 2 bude vybaven procesorem Snapdragon 810: Představí se na CESu

Není žádnou novinkou, že LG chystá nástupce ohebného smartphonu G Flex (recenze). Nyní vypluly na povrch nové informace hovořící o tom, že hnacím motorem LG G Flex 2 se stane 64bitový procesor Qualcomm Snapdragon 810 s osmi jádry a podporou LTE 6. kategorie. Půjde tak o první zařízení vybavené tímto CPU.

 

Dřívější spekulace hovoří také o tom, že oproti předchůdci se zmenší obrazovka, jejíž úhlopříčka se bude pohybovat mezi 5 – 5,5 palci. Zvýší se naopak rozlišení, které u původního modelu činilo 720 x 1280 px. Opět se také můžeme těšit na zadní kryt, jenž se při poškrábání umí sám zregenerovat. LG G Flex 2 má být představen na veletrhu CES, který začíná šestého ledna v Las Vegas. Vše podstatné se tak dozvíme již zanedlouho.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

2 komentáře

  1. marek1 (neregistrovaný)

    Jsem zvedavej jaky to bude mit uspech.

  2. panrt (neregistrovaný)

    Pokud zase nenasadí cenu 20k jak za první verzi rád si ho koupím.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *