Domů » Bleskovky » LG G Flex 2 bude vybaven procesorem Snapdragon 810: Představí se na CESu

LG G Flex 2 bude vybaven procesorem Snapdragon 810: Představí se na CESu

Není žádnou novinkou, že LG chystá nástupce ohebného smartphonu G Flex (recenze). Nyní vypluly na povrch nové informace hovořící o tom, že hnacím motorem LG G Flex 2 se stane 64bitový procesor Qualcomm Snapdragon 810 s osmi jádry a podporou LTE 6. kategorie. Půjde tak o první zařízení vybavené tímto CPU.

 

Dřívější spekulace hovoří také o tom, že oproti předchůdci se zmenší obrazovka, jejíž úhlopříčka se bude pohybovat mezi 5 – 5,5 palci. Zvýší se naopak rozlišení, které u původního modelu činilo 720 x 1280 px. Opět se také můžeme těšit na zadní kryt, jenž se při poškrábání umí sám zregenerovat. LG G Flex 2 má být představen na veletrhu CES, který začíná šestého ledna v Las Vegas. Vše podstatné se tak dozvíme již zanedlouho.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

2 komentářů

  1. Jsem zvedavej jaky to bude mit uspech.

  2. panrt (neregistrovaný)

    Pokud zase nenasadí cenu 20k jak za první verzi rád si ho koupím.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).