Domů » Bleskovky » LG G Flex 2 bude představen na veletrhu CES: Nabídne menší, ale jemnější displej

LG G Flex 2 bude představen na veletrhu CES: Nabídne menší, ale jemnější displej

Je to již nějaký ten pátek, kdy LG odhalilo svůj první pokus o ohebný smartphone jménem G Flex (recenze). Jeho nástupce LG původně slíbilo představit ještě letos, nakonec se ovšem dočkáme až těsně po Novém roce, konkrétně na veletrhu CES, jenž se koná mezi šestým a devátým lednem.

 

Stejně jako původní model bude i LG G Flex 2 mít prohnuté a částečně ohebné tělo, zmenší se ovšem úhlopříčka P-OLED displeje, jež původně činila šest palců a vzroste naopak jeho rozlišení, které u první generace činilo 720 x 1280 px. Očekávat se dá také přítomnost operačního systému Android 5.0. Bližší informace nejsou v tuto chvíli k dispozici, pravděpodobně na ně ale nebudeme čekat dlouho.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

Diskuze k článku

  1. green (neregistrovaný)

    Věřím, že to bude další super pecka od LG ! :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).