Domů » Bleskovky » LG chystá nové smartphony, představení se dočkáme 25. února na MWC

LG chystá nové smartphony, představení se dočkáme 25. února na MWC

V pondělí 25. února oficiálně začíná další ročník Mobile World Congressu, kde nebude chybět ani naše redakce. Někteří výrobci mají tiskové konference naplánované už na neděli 24. února (Sony, Huawei…), HTC naopak chystá samostatnou akci v Londýně a New Yorku už na 19. února. Jihokorejská společnost LG má v plánu nové modely pro letošní rok představit v pondělí 25. února v osm hodin ráno.

 

Je velice pravděpodobné, že se dočkáme premiéry nové vlajkové lodi s označením Optimus G Pro (evropská verze) a chybět nebudou ani nové modely řady L-style, které by měly lákat především na atraktivní design. Nevylučuje se ani představení nové generace tabletofonu Optimus Vu 2, opět ve verzi pro evropský trh.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).