Sledujte nás na YouTube

LG chystá nové smartphony, představení se dočkáme 25. února na MWC

V pondělí 25. února oficiálně začíná další ročník Mobile World Congressu, kde nebude chybět ani naše redakce. Někteří výrobci mají tiskové konference naplánované už na neděli 24. února (Sony, Huawei…), HTC naopak chystá samostatnou akci v Londýně a New Yorku už na 19. února. Jihokorejská společnost LG má v plánu nové modely pro letošní rok představit v pondělí 25. února v osm hodin ráno.

 

Je velice pravděpodobné, že se dočkáme premiéry nové vlajkové lodi s označením Optimus G Pro (evropská verze) a chybět nebudou ani nové modely řady L-style, které by měly lákat především na atraktivní design. Nevylučuje se ani představení nové generace tabletofonu Optimus Vu 2, opět ve verzi pro evropský trh.

Michal Javůrek

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *