Domů » Bleskovky » Levný iPhone se zřejmě stane realitou, potvrzují to nové úniky informací

Levný iPhone se zřejmě stane realitou, potvrzují to nové úniky informací

Pegatron je jednou z klíčových dodavatelských společností pro řadu výrobců PC včetně Apple. Nedávno vyslal do světa informaci o snižující produkci komponentů pro iPad Mini, která spíše než klesající poptávku naznačuje přípravu další generace, která by podle dřívějších spekulací měla obsahovat dva modely.

 
Bude takto vypadat levný plastový iPhone?

Agentura Reuters zprávu této společnosti rozšířila. V létě Pegatron plánuje nárůst pracovní síly v Číně o 40 procent, což je velké číslo. Načasování odpovídá spekulovanému zahájení výroby levnějšího Apple iPhone. Zpráva neodkazuje přímo na cenově dostupnější IPhone, ale říká, že společnost očekává nárůst příjmů z komunikačních produktů. Ty by se na celkových příjmech měly podílet 40 %, oproti současným 24 %. Jinak řečeno, Pegatron očekává masivní nárůst příjmů z komunikačního produktu a vzhledem k situaci na trhu je nejpravděpodobnějším zdrojem příjmů Apple. 

David Podzimek

20 komentářů

 1. Spíš je zajímavý ten vodoznak na obrázku. Není náhodou tactus ta firma, co vyvinula hmatovou odezvu na displejích?

  • David Podzimek

   Je to ona. Samozřejmě je možné, že tyhle úniky používají firmy jen jako PR, snahu se zviditelnit. Obrázek je spíš orientační, koloval pár týdnů zpět.

 2. Kolnik (neregistrovaný)

  Pripomina mi to Lumii 820

 3. John (neregistrovaný)

  A včom presne ti o pripomina Lumiu?

 4. fake, pozrie sa na tie nalepkove pasky po bokoch

 5. johny (neregistrovaný)

  Naprostý nesmysl.

 6. iPhone je stylovka, která říká: Já na to mám! Co bude říkat levný iPhone? A komu se bude chtít odpovídat na otázku: Proč jsi nekoupil normální iPhone?

  • Martin P. (neregistrovaný)

   locomachine: Ano, je to relativně stylovka. Ale kupuje ho stále stejná množina lidí. Tedy „levnější“ nikoliv levný iPhon jim přinese další zákazníky. Kteří za iPhon 16000+ nedají, ale 10 až 12 by dali.

  • Martin P., Počet aktivních iOS přístrojů, přesněji iPhone roste. Což je v rozporu s „stejná množina lidí“. To by počet nerost. Samozřejmě, můžeme se bavit o tom, že roste díky starším přístrojům, resp. generační obměně, kdy se starší přístroj používá nadále, ale nemyslím, že by tomu tak byl (nebo jen).

  • Poslední dobou mám z nálady mezi lidmi spustíš dojem, že iP se pomalu stává tím „jé hele, iPhone, na nic jinýho nemá“

  • --_-- (neregistrovaný)

   „iPhone je stylovka, která říká: Já na to mám!“ Preto na pausal stoji presne rovnako ako galaxy s 4. A preto ho ma skoro kazdy druhy clovek. Naozaj to hovori ja na to mam. Na to ma uplne kazdy, je to masovka. Nic vynimocne. Mam pocit, ze jeho vynimocnost robia len trollovia na SK a CZ weboch.

   PS: nemyslim CZ ani SK trh. Tento trh je aj tak uplne nepodstatny a v zapadnej EU je to proste bezny fon. A hlavne je to len fon.

  • Stylovka, která říká že na to máš je Vertu nebo něco podobného a né Iphone, který je masovka.

  • David Podzimek

   To co psal Mimonaut je celkem pravda, zvlášť na západě, tam má opravdu „kažždý“ iPhone. Je to stylové a „luxusní“ zboží…ale pořád masovka.

  • A pro nekoho je zapad uplnym „bozstvim“ nebo necim vyjimecnym,vetsinou tak smyslejsi jednodussi lide.

  • Martin P. (neregistrovaný)

   To –_–: Bavil jsem se se svým anglickým známým, který u nás učí. I v USA mají lidi kteří čím víc proužků tím víc Adidas, auta s falešnou koncovkou na vejfuk, křídle jak na Lemans, ale tažný a v dechtu , samo iPhon… …na splátky nebo kradený.

   To není o státu , ale o určité společenské skupině lidí.

 7. danteantik (neregistrovaný)

  spojit dve informace a udelat z toho paskvil. informace o displejich byla uz davno dementovana, prtz byla vytrhnuta z kontextu a vubec se netykala Apple, ale byla vseobecna…co s tim ma spolecnyho novy iphone, nevim!

 8. A hele, bila Lumia 820 s logem Apple :)

 9. Nokia 620 dostává nový zadní kryt.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).