Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Levný Android Sony ST21i „Tapioca“ na první fotografii

Levný Android Sony ST21i „Tapioca“ na první fotografii

Už nějaký čas se v kuloárech šušká o tom, že Sony připravuje levný smartphone s Androidem, který v průběhu léta doplní modelovou řadu Xperia. Telefon nese kódové označení Tapioca; u přední strany je patrná inspirace modelem Xperia Sola a hardwarové parametry napovídají, že půjde o zařízení určené spíše pro méně náročné uživatele, které by měl lákat na cenu pohybující se okolo 150 EUR.

Ve výbavě najdeme 3,2″ HVGA displej, 800MHz procesor, 512 MB RAM a 3Mpx fotoaparát. Překvapivá je přítomnost operačního systému Android 4.0.3, „Tapioca“ se tak zřejmě stane jedním z nejlevnějších smartphonů se čtyřkovým Androidem, tak doufejme, že její uvedení na trh (červenec) nic nezbrzdí.

Zdroj 

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

 1. jozefg (neregistrovaný)

  Ta predna strana velmi pripomina Gigabyte Gsmart g1345…

 2. aaron (neregistrovaný)

  Kdo rikal, ze je Android 4 narocny a potrebuje dvou-jadra?

  • Velda (neregistrovaný)

   Marketingová oddělení nVidie, LG, Samsungu a HTC. :) Ale oni už to říkali i o 2kovém Androidu. :) Dokonce to říkali už v době, kdy Android v rámci systému stále nepodporoval rozdělování procesů mezi jádra. :))

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel