Letošní WWDC potrvá 5 dní. Kdy Apple představí iOS 15?

wwdc

Všichni fanoušci Apple netrpělivě očekávají oznámení termínu konání první letošní keynote, avšak na jablečné hardwarové novinky si budeme muset ještě nějakou chvíli počkat. Mezitím Apple alespoň prozradil, kdy se letos uskuteční tradiční vývojářská konference WWDC.

WWDC bude trvat pět dní a bude zdarma

Letošní ročník WWDC se odehraje mezi 7. a 11. červnem, přičemž kvůli pandemii nemoci COVID-19 bude stejně jako loni probíhat pouze na internetu. Registrovaní vývojáři se budou moci zúčastnit desítek menších konferencí a panelových diskuzí, a to zcela zdarma.

Konferenci bude tradičně předcházet i úvodní keynote, na které šéf Apple Tim Cook a jeho kolegové představí zásadní novinky, které se odehrají v jablečných operačních systémech. Těšit se tak můžeme na odhalení iOS a iPadOS 15, watchOS 8 a dalších jablečných systémů. Jejich první beta verze budou pravděpodobně k dispozici ihned po akci, finální verze pak můžeme očekávat na podzim letošního roku.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku