Domů » Bleskovky » Letošní WWDC potrvá 5 dní. Kdy Apple představí iOS 15?

Letošní WWDC potrvá 5 dní. Kdy Apple představí iOS 15?

Všichni fanoušci Apple netrpělivě očekávají oznámení termínu konání první letošní keynote, avšak na jablečné hardwarové novinky si budeme muset ještě nějakou chvíli počkat. Mezitím Apple alespoň prozradil, kdy se letos uskuteční tradiční vývojářská konference WWDC.

wwdc

WWDC bude trvat pět dní a bude zdarma

Letošní ročník WWDC se odehraje mezi 7. a 11. červnem, přičemž kvůli pandemii nemoci COVID-19 bude stejně jako loni probíhat pouze na internetu. Registrovaní vývojáři se budou moci zúčastnit desítek menších konferencí a panelových diskuzí, a to zcela zdarma.

Konferenci bude tradičně předcházet i úvodní keynote, na které šéf Apple Tim Cook a jeho kolegové představí zásadní novinky, které se odehrají v jablečných operačních systémech. Těšit se tak můžeme na odhalení iOS a iPadOS 15, watchOS 8 a dalších jablečných systémů. Jejich první beta verze budou pravděpodobně k dispozici ihned po akci, finální verze pak můžeme očekávat na podzim letošního roku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

7 komentářů

 1. Nuda, jak ios 15 tak nový iphony. Applu seredne ujel vlak a uz ani ta povestna stabilita a bezpecnost ios oproti androidu davno neplati. zlatej Samsung nebo Xiaomi. apple prestal inovovat a jen dohani co konkurence uz rok dva umi.

  • Suhlasim. iOS ma velke medzeri vo funkciach oproti konkurencii.

  • Jojo, nudný iOS 15. Škoda, že ještě ani není venku, aby jsme si ten ujetý vlak mohli prohlédnout.

  • Nevěřím ze bych s magnetkou nekdy souhlasil. Opet rána přímo mezi oči, kamaráde. Někdy tě budu muset pozvat na pivo.

  • xiaomi… tak určitě :D

  • Mobilni svet je uplne mrtvej… nic prelomoveho, jeden kopiruje druheho, zustaly jen dva operacni systemy, ktere si jsou cim dal vice podobne… z tradicnich znacek se stal cinsky bazmek s logem Nokia nebo Blackberry… uzasna zabava

 2. Správně, já už mám zavěšeny narozeninové balónky

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).