Domů » Články » Letošní WebExpo zveřejnilo kompletní program. Do Prahy přiveze 70 řečníků

Letošní WebExpo zveřejnilo kompletní program. Do Prahy přiveze 70 řečníků

Konference WebExpo přiveze v září do Prahy celkem 70 řečníků, kteří se budou zabývat tématy pro vývojáře, designéry, IT manažery, marketéry a startupisty. WebExpo zveřejnilo kompletní program letos již dvanáctého ročníku největší a nejdéle fungující české technologické konference s kapacitou 2000 návštěvníků, která se uskuteční v pražské Lucerně od 20. – 22. září.

webexpo 1

WebExpo je největší konference ve střední Evropě pro všechny, kteří se pohybují v online prostředí a chtějí zůstat v obraze. Na WebExpu proběhne celá řada zajímavých přednášek pod taktovkou velmi zajímavých speakerů.


Pavel Sich

Na WebExpu vystoupí také softwarový architekt Pavel Sich, který se bude věnovat příběhu a vývoji samonabíjecích chytrých hodinek od Sequentu. Představí zásadní momenty a technologické výzvy, na které během vývoje narazili u projektu, který dokázal získat 1 200 000 dolarů crowdfundingem na Kickstarteru.

Pavel Sich

Pavel je také zodpovědný za vývoj v Moovshacku, jehož mobilní aplikace usnadňuje prodej, pronájem či koupi nemovitostí přes mobilní telefon, a to včetně finančních řešení. Zabývá se také implementací systémů od real-time aplikací pro obchodování s akciemi, přes SWIFT zprávy až po online bankovní řešení v OISBITS, který vlastní.

Milan Chiang

Jedna z nejprominentnějších žen asijské technologické scény Milan Chiang, přezdívaná také jako „královna mobilního marketingu“, ve svém oboru sbírá zkušenosti již přes 20 let.

Milan Chiang

V roce 2011 založila VeryStar poskytující inovativní mobilní marketingové řešení více než 40 tisícům firem a stojí za propagační platformou podporující přes 200 milionů fanoušků. Mezi klienty VeryStar patří největší globální značky jako například Uniqlo, Pizza Hut, KFC či Starbucks.

Shira Weinberg

Technologie výrazně mění způsob, jakým jako lidi komunikujeme. Obrovské změny nás však ještě pořád čekají, a jedním z rostoucích, i když niché oborů jsou systémy chytré odpovědi. Ty mohou uživatelé znát například z klávesnic na svých iOS nebo Androidech, ale také z Gmailu nebo LinkedInu.

Shira Weinberg

My, uživatelé, jsme čím dále tím více lenivější a nástup doporučených odpovědí má potenciál změnit naše návyky. Jakým způsobem? To na WebExpu do hloubky rozebere seniorní produkťačka Microsoftu s více než 14letými zkušenostmi v softwarovém inženýrství Shira Weinberg.


Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
Upozornit na