Domů » Bleskovky » Letošní Nexus nevyrobí LG, zaměří se na vlastní značku

Letošní Nexus nevyrobí LG, zaměří se na vlastní značku

Pokud letos Google podpoří příchod nové verze systému Android novými referenčními smartphony Nexus, nebudou pocházet od LG. Serveru CNet to potvrdila mluvčí korejského výrobce, podle níž se LG bude více zaměřovat na vlastní značku a její smartphony, zejména na nově představený vlajkový model G5.

nexus-5x-topic-1

LG je údajně se spoluprací s Google spokojeno, ovšem výroba referenčních zařízení vyžaduje mnoho prostředků, a ty bude chtít LG v letošním roce investovat do svých vlastních telefonů. Nedávno se spekulovalo, že by letošní smartphony Nexus mohlo vyrobit HTC, pravdu se ale dozvíme nejspíše až na podzim.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).