Letošní Moto X se výbavou vyrovná konkurenci. Představí ji Lenovo už v červnu?

S telefony Lenovo Moto se od letošního roku budeme setkávat oficiálně i na českém trhu (více informací). Zanedlouho se u nás začne prodávat trojice loňských modelů Moto X Force, Moto X Play a Moto G, později by mohly přijít i první letošní smartphony. 9. června má být například představena dvojice Moto G a G Plus (více informací) a Lenovo zřejmě také chystá novou generaci vlajkového smartphonu Moto X.

bench

Ten byl pod kódovým označením XT1650 zachycen benchmarkem GeekBench, a my se díky němu můžeme podívat na první parametry. S nimi se má chystaná novinka zařadit do přístavu mezi současné vlajkové lodě, má totiž nabídnout osvědčenou kombinaci čipsetu Qualcomm Snapdragon 820 a 4 GB operační paměti. Telefon byl v benchmarku otestován s nejnovějším Androidem 6.0.1. Zda dojde k představení Moto X (2016) již za měsíc a půl společně s Moto G a G Plus, zatím nevíme. Věříme však, že po představení se chystané novinky oficiálně dostanou i na náš trh.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. Martin P. (neregistrovaný)

    Na to aby se výbavou vyrovná konkurenci bohužel přichází pozdě když odstaní již představili.

  2. tedy (neregistrovaný)

    Lenovo Moto…respektive Moto, proč muselo lenovo sakra zabít xx letou značku Motorola?

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel