Domů » Bleskovky » Letošní Moto X se výbavou vyrovná konkurenci. Představí ji Lenovo už v červnu?

Letošní Moto X se výbavou vyrovná konkurenci. Představí ji Lenovo už v červnu?

S telefony Lenovo Moto se od letošního roku budeme setkávat oficiálně i na českém trhu (více informací). Zanedlouho se u nás začne prodávat trojice loňských modelů Moto X Force, Moto X Play a Moto G, později by mohly přijít i první letošní smartphony. 9. června má být například představena dvojice Moto G a G Plus (více informací) a Lenovo zřejmě také chystá novou generaci vlajkového smartphonu Moto X.

bench

Ten byl pod kódovým označením XT1650 zachycen benchmarkem GeekBench, a my se díky němu můžeme podívat na první parametry. S nimi se má chystaná novinka zařadit do přístavu mezi současné vlajkové lodě, má totiž nabídnout osvědčenou kombinaci čipsetu Qualcomm Snapdragon 820 a 4 GB operační paměti. Telefon byl v benchmarku otestován s nejnovějším Androidem 6.0.1. Zda dojde k představení Moto X (2016) již za měsíc a půl společně s Moto G a G Plus, zatím nevíme. Věříme však, že po představení se chystané novinky oficiálně dostanou i na náš trh.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments