Domů » Bleskovky » Moto G4 Plus na prvním renderu: Dostane 5,5″ displej a čtečku otisků prstů (aktualizováno)

Moto G4 Plus na prvním renderu: Dostane 5,5″ displej a čtečku otisků prstů (aktualizováno)

Aktualizováno 20. 4. 2016

Náš oblíbený leaker Evan Blass alias @evleaks zveřejnil oficiální render chystaného smartphonu Moto G4 Plus. Snímek potvrzuje design z pera někdejší mobilní divize Motoroly a nabízí detailnější pohled na celé zařízení, zejména na charakteristickou čtvercovou čtečku otisků prstů pod displejem a na rozložení prvků hlavního fotoaparátu na zádech.

moto-g4-plus

Původní článek z 18.4.2016:

Značka Moto je pozůstatek mobilní divize společnosti Motorola, kterou dnes vlastní čínské Lenovo a hodlá její zkrácené jméno v mobilním světě nadále využívat. Dokonce již zítra koná tiskovou konferenci, na níž bude s největší pravděpodobností oznámen vstup značky Moto na český trh, a tak bychom se konečně mohli dočkat smartphonů Moto X, Moto G a hodinek Moto 360 z oficiálního kanálu. Za nedlouho by navíc mělo dojít ke generační obměně výše uvedených modelů, na internetu se dokonce objevily první snímky a specifikace čtvrté generace telefonu Moto G.

moto-g4-plus-leak Takto má vypadat Moto G4 Plus

Ten je v portfoliu výrobce zařazen do nižší střední třídy, a pokud se spekulace potvrdí, měl by letos přijít rovnou ve dvou verzích – standardní Moto G4 a lépe vybavený model Moto G4 Plus. Paradoxně obě verze mají mít 5,5″ displej, lišit se mají procesorem, operační pamětí a rozlišením hlavního fotoaparátu fotoaparátu (16 vs. 13 Mpx). Společným jmenovatelem pak má být 16 GB vnitřní paměti, hranatá čtečka otisků prstů pod displejem, podpora evropských sítí LTE a dvě barevné varianty – černá a bílá.

Moto G4 se má na evropském trhu prodávat za 240 EUR (6 500 korun), verze Plus za 280 EUR (7 600 korun). K představení by mělo dojít někdy příští měsíc.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).