Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Letošní iPhony znovu na scéně, tentokráte jako věrohodné 3D makety (fotografie)

Letošní iPhony znovu na scéně, tentokráte jako věrohodné 3D makety (fotografie)

Zhruba měsíc a půl nás dělí od představení nové generace iPhonů. Letos se dočkáme tří modelů, nástupce iPhone X a pak dvou novinek – většího iPhonu X Plus a nejlevnějšího iPhonu s 6,1″ LCD displejem. Právě tyto dvě novinky si nyní můžeme prohlédnout na 3D maketách, jejichž fotografie zveřejnil známý designér Benjamin Geskin.

Všechny letošní iPhony dostanou protáhlý displej s výřezem nahoře, z tohoto důvodu bude u všech modelů rámeček kolem displeje černý, aby tolik nevyčníval. Základní designové prvky zůstanou od loňské generace neměnné, nové iPhony budou mít skleněný předek i zadek, pouze rámečky budou kovové.

Nejlevnější 6,1″ model půjde na první pohled poznat ze zadní strany, dostane totiž pouze jednočočkový fotoaprát, zatímco iPhone X a X Plus (2018) budou mít kamerky dvě.

Bohužel kvůli obtížím při výrobě LCD panelů s výřezem zřejmě dorazí nejlevnější iPhone později, což může Applu hrát do karet; určitě se najdou zákazníci, kteří namísto čekání na levnější model zvolí jednoho z dražších sourozenců.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentáře

 1. . (neregistrovaný)

  Bez notche by to vypadalo i dobře.

 2. Proč se z nich vytratila taková ta prémiovost od pohledu? :(

  • . (neregistrovaný)

   Protože je začali ve velkém kopírovat čínský výrobci a vydíš mobili ala IP všude, tak už nejsou tak prémiový. Za to Apple nemůže.

 3. Michal (neregistrovaný)

  „vydíš mobili“
  Obsah b1by, gramatika b1ba, nick b1by…

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel