Domů » Bleskovky » Letošní iPhony znovu na scéně, tentokráte jako věrohodné 3D makety (fotografie)

Letošní iPhony znovu na scéně, tentokráte jako věrohodné 3D makety (fotografie)

Zhruba měsíc a půl nás dělí od představení nové generace iPhonů. Letos se dočkáme tří modelů, nástupce iPhone X a pak dvou novinek – většího iPhonu X Plus a nejlevnějšího iPhonu s 6,1″ LCD displejem. Právě tyto dvě novinky si nyní můžeme prohlédnout na 3D maketách, jejichž fotografie zveřejnil známý designér Benjamin Geskin.

Všechny letošní iPhony dostanou protáhlý displej s výřezem nahoře, z tohoto důvodu bude u všech modelů rámeček kolem displeje černý, aby tolik nevyčníval. Základní designové prvky zůstanou od loňské generace neměnné, nové iPhony budou mít skleněný předek i zadek, pouze rámečky budou kovové.

Nejlevnější 6,1″ model půjde na první pohled poznat ze zadní strany, dostane totiž pouze jednočočkový fotoaprát, zatímco iPhone X a X Plus (2018) budou mít kamerky dvě.

Bohužel kvůli obtížím při výrobě LCD panelů s výřezem zřejmě dorazí nejlevnější iPhone později, což může Applu hrát do karet; určitě se najdou zákazníci, kteří namísto čekání na levnější model zvolí jednoho z dražších sourozenců.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

  1. Bez notche by to vypadalo i dobře.

  2. Proč se z nich vytratila taková ta prémiovost od pohledu? :(

    • Protože je začali ve velkém kopírovat čínský výrobci a vydíš mobili ala IP všude, tak už nejsou tak prémiový. Za to Apple nemůže.

  3. „vydíš mobili“
    Obsah b1by, gramatika b1ba, nick b1by…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).