Domů » Bleskovky » Letošní iPhony by mohly dorazit ve veselejších barvách

Letošní iPhony by mohly dorazit ve veselejších barvách

Co se barevných kombinací týče, je Apple se svými iPhony poměrně konzervativní, více se odvázal snad jen s plastovým iPhonem 5c a pak s řadou PRODUCT (RED). Letos bychom se však mohli dočkat odvážnějších barevných variant.

Internetem kolují dvě fotografie, které mají údajně znázorňovat prototyp letošního iPhonu X v pastelové zelené a fialové barvě, patrně se zlatým kovovým rámem (může se však pouze jednat o dopadající světlo). Snímky údajně pocházejí z indických továren, jejich autenticitu však potvrdit nemůžeme.

Nejlevnější model v modré, žluté a růžové

O tom, že letošní iPhony nebudou jen černé, šedé a růžovo-zlaté, informuje i server PhoneArena, podle něhož by se měl nových barev dočkat nejlevnější nástupce iPhonu 8 s LCD displejem. Očekávat prý máme modrý, žlutý a růžový model, oproti pestrým iPhonům 5c zřejmě tentokrát plastová záda nahradí sklo.

Obrázek výše ale rozhodně nelze brát za bernou minci, i nejlevnější letošní iPhone s LCD displejem má dostat design iPhonu X, tedy tenké rámečky a výřez u horní strany.

Líbilo by se vám, kdyby byly iPhony barevnější, nebo vám vyhovuje současný konzervativní směr?

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

7 komentářů

 1. To si apple urcite necha za barvicku priplatit, to mi pak ale nezbude uz na chleba, takze ne diky.

  • Když ti nezbyde na chleba prohledej par kontejneru – lidi toho vyhodí.
   Dat poslední korunu za iPhone se vyplatí.

   No a teď vážně.
   Bylo by to fajn kdyby ta levnější verze byla barevná a ty plnohodnotné zas v klasických barvách – Apple by tím jasně označil produkty – barevnou základní pro studenty a mladé a konzervativnejsi pro pracující starší a movitejsi klienty.

   Teď už mě jen zajímá zda nové top modely budou mít nějakou inovaci nebo si ještě rok nechám loňské X.

  • No treba to tak udela, jako uz jednou udelal (5S vs 5C).

  • Podle me to na upgrade z X nebude, ma vyjit 2018 varianta Xka, potom Plus varianta a levnejsi (i kdyz u ty si porad rikam, ze je to nesmysl a dopadne jak 5C..)

  • Jj taky to na nic jiného než drobnou inovaci nevidím – možná ten trojitý fotomodul, ale to nebude důvod.
   Kdyby použili konečně velkej čip na foťák a pořádnou optiku bylo by to fajn. Sice je X fajn ale 1020 byla prostě jiné sklo.

   Plusko by jistě bylo super, ale X sem koupil po 7Plus což mě stvalo ze je už moc velké takže do většího těla už nejdu.

 2. Veselejší ceny ,tomu asi bude rozumět většina kupujících,ale veselé barvy?No zřejmě apple počítá s vlnou patriotismu.Doufejme že už opustili nápad zvětšovat to jako oplatku a raději se budou věnovat inovacím které iphone ze začátku lákali tolik lidí…v současné době je to spíš bída než inovace.

  • Apple jsem měl velmi rád. Teď mě co se týče harwaru spíše překvaapuje Microsoft. Překvapivě.
   Protože software a služby s tím celkem bojují.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).