Domů » Bleskovky » Letošní iPhone X: dočkáme se barev jako u iPhone 5C?

Letošní iPhone X: dočkáme se barev jako u iPhone 5C?

Letos bychom se měli dočkat celkově tří modelů iPhone X, které se budou lišit ať už velikostí či použitým typem displeje. Nejnovější spekulace hovoří o tom, že bychom se u nového levného modelu, který bude vybaven novým typem LDC displeje, mohli dočkat podobného barevného odlišení, jako tomu bylo naposledy u iPhonu 5C, který došel v mnoha barevných provedeních.

Apple by tak údajně díky novým barvám mohl s novým iPhonem X cílit na mladší část publika, pro které je styl na prvním místě. V úvahu je pak volba růžové, modré a žluté barvy. Barvy by tak mohly jasně odlišit prémiové modely s OLED panely od „toho základního“.

Podle slov analytiků bychom se také měli příští rok dočkat vůbec první implementace trojité čočky hlavního fotoaparátu, jako je tomu například u modelu P20 Pro od společnosti Huawei. Nová barevná provedení i trojitá čočka fotoaparátu jsou však prozatím pouze spekulace a nevíme tak s jistotou, jakou strategii hodlá Apple zvolit. Rozhodně však podobné nápady stojí za případné zvážení.

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).