Sledujte nás na YouTube

Letní akce Samsungu na nový model: bonus až 4 tisíce za odkup starého telefonu

Společnost Samsung připravila pro všechny zájemce o telefony Galaxy speciální letní bonusovou akci na vybrané modely. Zájemce, který odprodá jakékoliv staré zařízení a zakoupí si nový Samsung, získá bonus ve výšce až 4 000 Kč. Výška bonusu závisí na nově zakoupeném zařízení. Navícpři koupi nejnovějších vlajkových lodí Galaxy S9 a S9+ zákazníci získají i extra bonus v podobě 256GB microSD karty.

Do bonusové akce jsou zařazeny smartphony Samsung Galaxy S9+, S9, S8+, S8, Note8, A8, A6+ a A6. Speciální akce trvá od 1. července do 5. srpna.

Jak uplatnit slevový bonus?

1. registrace nového zařízení

Na stránce novysamsung.cz zákazník zaregistruje údaje o novém zařízení – model nového zařízení, IMEI číslo nového zařízení, datum nákupu nového zařízení, kopie účtenky nebo faktury nového zařízení. Doklad o koupi bude akceptovaný s datem maximálně 5. srpna 2018. Registrace potřebných údajů bude možná do 9. srpna 2018. Na jednu registraci zákazníka je možné zaregistrovat jeden model nového zařízení Samsung.

2. registrace starého zařízení

Na stránce novysamsung.cz zákazník zaregistruje všechny potřebné informace včetně svých osobních údajů a čísla bankovního účtu pro zaslání částky za výkup starého zařízení a bonusu. Dále zadá informace o stavu starého zařízení, které chce odprodat a uvede způsob, jakým chce svoje staré zařízení odevzdat. Odevzdání starého zařízení může zákazník učinit osobně na vybraných servisních centrech společnosti Samsung, nebo na vybraných obchodních místech, kde si hned odnáší nový telefon, a nebo zdarma kurýrem. Výběr dopravy si zákazník volí sám v posledním bodu registrace.

3. bonus

 • Výkupní suma za staré zařízení bude zákazníkovi vyplacena po ověření stavu zařízení. Částka bude zákazníkovi vyplacena osobně na vybrané prodejně nebo bude zaslána bankovním převodem na účet zákazníka.
 • Finanční bonus k novému zařízení bude zákazníkovi zaslaný bankovním převodem na jeho účet po ověřená správnosti zaregistrovaných údajů do 35 pracovních dnů.
 • Extra bonus v podobě 256GB paměťové karty bude zákazníkovi zaslaný poštou na adresu zákazníka po ověření správnosti zaregistrovaných informací. Paměťová karta bude zaslána jen zákazníkům, kteří si zakoupili Samsung Galaxy S9 nebo S9+.

Seznam modelů telefonů Samsung Galaxy a hodnoty bonusů:

ModelBonus při výkupuCena při využití Trade inExtra bonus
Galaxy S9+ (64 GB)4 000 Kč20 499 Kč256 GB MicroSD karta
Galaxy S9 (64 GB)4 000 Kč17 999 Kč256 GB MicroSD karta
Galaxy S8+4 000 Kč16 999 Kč
Galaxy S84 000 Kč13 999 Kč
Galaxy Note84 000 Kč22 299 Kč
Galaxy A82 000 Kč7 999 Kč
Galaxy A6+2 000 Kč6 999 Kč
Galaxy A62 000 Kč5 999 Kč

Michal Javůrek

6 komentářů

 1. Carda (neregistrovaný)

  Asi jim ty ultranudle opravdu nikdo moc nekupuje tyhle jejich akce jsou snad každou chvíli :-D

  • Po 1. čtvrtletí od uvedení prakticky permanentně. Něco jako když LG uvede na trh něco za X, ale za X se to prakticky nikdy neprodává. Sony nebo Apple si drží cenu.

   • Slevování je v Česku velice oblíbenou obchodní praktikou. A není pravda, že Apple si cenu drží – ofiko reselleři prodávají snad každých 14 dní (většinou při otevření nové pobočky) Macy se slevou až 10 tisíc a iPhone byl posledně se slevou 6. Stejně jako u Samsungu jsem to nikde jinde ve světě neviděl. Není to vůbec o tom, že by se něco neprodávalo, jde o to, že se toho naráz prodá daleko víc, Češi totiž po slevách letí jak slepice po flusu.

   • Ale tohle je akce, kterou “platí” Samsung. Co dělají prodejci výrobce neovlivní. Ty slevy y Apple nedělá Apple, drží cenu.

  • haha (neregistrovaný)

   Carda a jeho xiashit co neumi nic :D

 2. . (neregistrovaný)

  To je pořád nějaký tyhle akce Samsungu, nechápu co tím sledujou, kdo normální každý rok vyhazuje telefon jen aby měl téměř totožný krám od Samsungu. Samsung je horší než Apple

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *