Cena:

Lenovo Yoga A12 míří na český trh: elegantní tablet s klávesnicí

Před několika málo dny představila společnost Lenovo nový přírůstek do své rodiny androidích tabletů – Yogu A12. Nová Yoga je jako stvořená pro celodenní práci, přitom je cenově velmi dostupná. Společnost s ní chce cílit na ty uživatele, kteří chtějí nahradit svůj počítač něčím více komfortním pro celodenní nošení.

Tablet poskytuje velmi tenké tělo, celková váha zařízení je pak méně než 1 kg. Tablet se pyšní možností překlopení o celých 360 stupňů, lze jej tak využívat ve více módech přesně podle přání uživatele. Baterie by měla poskytnout „šťávu“ až na 13 hodin práce. Úhlopříčka displeje je zde 12,2″ s HD (720 x 1280 px) rozlišením.

yogaa12

O zvuk se zde stará technologie Dolby Atmos. Hnacím motorem je zde procesor Intel Atom x5, RAM paměť je zde o velikosti 2 GB. Vnitřní úložiště dostalo velikost 32 GB. Tablet s sebou také přináší nový druh klávesnice, se kterou jsme se již setkali u modelu Yoga Book. Ta se s postupem času učí návykům svého uživatele a poskytuje mu tak větší komfort.Nepřehlédněte

Recenze Lenovo Yoga Book: Ten s futuristickou klávesnicí

Nový tablet Lenovo Yoga A12 bude v našich končinách dostupný v následujících dnech v šedém a zlatém barevném provedení za startovní cenu 9 699 Kč vč. DPH.

Autor článku
Lukáš Čambala
Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.