Lenovo IdeaPad Yoga je konečně dostupný na českém trhu

Společnost Lenovo letos uvedla nová konvertibilní zařízení optimalizovaná pro systém Windows 8/RT. Jde o zajímavé kombinace notebooku a tabletu v inovativním provedení. Mezi tato zařízení patří i vícerežimový notebook IdeaPad Yoga 11 a jeho 13palcový společník IdeaPad Yoga 13. Obě tato očekávaná zařízení jsou konečně v prodeji i v České republice.

Lenovo IdeaPad Yoga 11 i 13 lze používat ve čtyřech praktických režimech. Je možné je transformovat z notebooku na tablet jedním jednoduchým pohybem a jako jedny z prvních konvertibilních PC na světě je lze použít i dalšími dvěma způsoby, jako stojánek nebo stan. Stojánek je ideální volbou pro prohlížení obrázků nebo sledování filmů, režim stan je vhodný například pro hraní her nebo videochat.

Lenovo IdeaPad Yoga 11 s Windows RT

IdeaPad Yoga 11 je poháněn procesorem NVIDIA Tegra 3 a s tloušťkou pouhých 15,6 mm představuje nejtenčí vícerežimový počítač na světě. V kombinaci s 11,6palcovým displejem, hmotností jen 1,25 kg a až 13 hodinami výdrže na baterii představuje konvertibilní notebook Yoga 11 v užitečného společníka pro práci a zábavu.

Ultrabook IdeaPad Yoga 13 je ideálním řešením pro náročné uživatele, kteří chtějí svůj pracovní nástroj používat i v osobním životě. Je vybavený výkonnými procesory Intel Core třetí generace a operačním systémem Windows 8. Vydrží až 8 hodin provozu na baterii. Tenký je pouhých 16,6 mm a váží jen 1,54 kg.


Lenovo IdeaPad Yoga 13 s Windows 8

IdeaPad Yoga je dostupný ve stříbrném a oranžovém barevném provedení. Je odolný a zároveň designově zajímavý díky na dotyk měkkému barevnému povrchu na vnější straně. Maximální komfort při práci zajišťuje ostrůvková klávesnice AccuType, kožený potah opěrky pro ruce a postranní tlačítka navržená pro snazší přístup ke všem režimům použití.

IdeaPad Yoga 11 je dostupný za cenu od 15 800 Kč bez DPH. IdeaPad Yoga 13 je dostupný za cenu od 22 500 Kč bez DPH.

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku