Domů » Bleskovky » Lenovo chystá 5G smartphone, navíc s průhlednými zády

Lenovo chystá 5G smartphone, navíc s průhlednými zády

Společnost Lenovo na probíhajícím veletrhu MWC v Šanghaji oznámila, že chystá 5G edici své vlajkové lodě Z6 Pro. Na hardwarových specifikacích se v porovnání se základním modelem nic nemění. Jedinou novinkou tak bude přítomnost modemu Qualcomm Snapdragon X50, který umožní 5G konektivitu.

Lenovo Z6 Pro 5G

Z pohledu designu nabídne Z6 Pro 5G transparentní záda, která byste u původního modelu hledali marně. Výrobce bohužel neupřesnil, zda bude zadní strana telefonu skutečně průhledná, nebo se jedná o pouhou ilustrativní nálepku, jakou jsme mohli vidět například u telefonu Xiaomi Mi 8 Explorer. Cena a dostupnost zařízení jsou v současné době neznámé.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
tomas
Anonym
tomas

5G nevyvinuli Huawei v spolupraci s Nokiou a inými? Ale najviac patentov pripadá Huawei. A teraz ked je Huawei v podstate zakázaná značka ako to ze sa 5G implementuje do zariadeni. Vie mi to niekto vysvetliť? Alebo 5G bude na celom svete len v USA nie v tom najhoršom scenari?