Domů » Články » Lákavé nabídky na Google Play: přehled aplikací a her, které jsou dočasně zdarma (8. díl)

Lákavé nabídky na Google Play: přehled aplikací a her, které jsou dočasně zdarma (8. díl)

Google Play je obří obchod s aplikacemi pro zařízení s operačním systémem Android. Stejně jako v běžných obchodech, i tady se občas objeví akční nabídky a dnes vám dáme tipy na ty nejlepší. Opět je k dostání velké množství her a aplikací zdarma a další jsou k dostání s výraznou slevou.

google play
V Google Play je k dostání nespočet aplikací. Některé jsou dočasně zdarma nebo ve slevě

Ve výběru tohoto týdne najdete aplikace pro domácí cvičení, Genetic Helper pomůže studentům medicíny, zkontrolujete si podrobnosti WiFi připojení a jeho bezpečnosti. Her je opět více než aplikací a jsou zde velmi oblíbené herní tituly s výraznými slevami a na své si přijdou milovníci hororových příběhů, zombies i logických her.

Aplikace, které jsou nyní zdarma 🤑

bhyve Pro
bhyve Pro
Autor: B-hyve
Cena: 279,99 Kč

Pro studenty biologie nebo nadšence do genetiky se bude hodit aplikace Genetic Helper. Transkripce DNA je zdlouhavý proces, se kterým může tato appka pomoci. Zkoušky i zbytek školních povinností už má většina studentů již za sebou, ale do zásoby pro další semestry to jistě v telefonu své místo najde. Navíc je momentálně Genetic Helper zcela zdarma a díky akci ušetříte zhruba 20 korun.

Genetic Helper
Genetic Helper
Autor: Dalton H
Cena: 19,99 Kč

Jedna z nejoblíbenějších aplikací pro domácí posilování a cvičení je na omezenou dobu zdarma. Home Workouts Gym Pro je svým vzhledem starší aplikací, ale to nic nemění na tom, že si ji stáhlo přes půl milionu spokojených uživatelů a vývojář se o aplikaci neustále stará. Ke všem cvikům je detailní popis a pro některé z nich existují i 3D ukázková videa. Cvičení probíhá bez nutnosti dalšího vybavení a posilovat tak budete se svojí váhou. Za ušetřených 50 Kč si můžete koupit třeba něco pro své zdraví.

Home Workouts Gym Pro (No ad)
Home Workouts Gym Pro (No ad)

Aplikace ve slevě 📱

Mazetools Mutant
Mazetools Mutant
Cena: 119,99 Kč

Pokud vám nevyhovuje stávající galerie pro fotky, můžete sáhnout po placené verzi PhotoMap Pro. Ta je propojena s mapou, která ukazuje, kde jste pořídili jaké fotky. Po mapě si pak můžete prohlížet veškerá místa i s nabídkou fotografií. Jedná se o velmi specifickou aplikaci, která má podobné funkcionality jako například Časová osa od Google Photos. I s 50% slevou je investice 55 korun rozporuplná, ale cestovatelům může udělat radost nový formát ukládání fotografií.

Flowdia Diagrams
Flowdia Diagrams
Autor: BEZAPPS
Cena: 199,99 Kč

WiFi používá každý z nás a bez ní bychom si život dokázali jen těžko představit. Dvě aplikace níže slouží pro správu, kontrolu a testování WiFi připojení. Pokud jste v novém prostředí, kde jste se ještě k WiFi nepřihlásili, je test bezpečnosti připojení k internetu rozumnou volbou. Obě aplikace navíc nestojí více než 30 Kč a jejich sleva tak činí téměř 50 %.

Hry, které jsou nyní zdarma 💰

Shan Gui
Shan Gui
Cena: 22,99 Kč
Pixel Blade Vip - Action rpg
Pixel Blade Vip - Action rpg

Dva herní tituly s podobným tématem jsou právě teď zcela zdarma. Dead Bunker 2 a Stone of Souls jsou hry, ve kterých procházíte temným bunkrem a podzemím. V obou případech na vás čeká hororová atmosféra a budete muset bojovat s nepřáteli a nejlépe je porazit. Obě hry jsou nyní zdarma a na obou ušetříte zhruba 20 korun.

Dead Bunker 2 HD
Dead Bunker 2 HD
Autor: EGProject
Cena: 19,99 Kč
Stone Of Souls
Stone Of Souls
Autor: EGProject
Cena: 19,99 Kč

Mezi hry, u kterých si procvičíte mozek, se řadí tři následující tipy. Rychlou matikou budete trénovat pohotovou reakci a vaše mozkové závity dostanou zabrat. Puzzle jsou barevně odlišené a první kola by teoreticky mohla být vhodná i pro děti. Posledním tipem je královská hra – šachy. Zde jsou posunuty na jiný level a jsou ve 3D. Právě šachy v běžném režimu stojí nejvíce peněz, ale díky akci máte všechny tři hry zcela zdarma.

Speed Math 2018 - Pro
Speed Math 2018 - Pro
Autor: Eggies
Cena: 19,99 Kč

Hry ve slevě 🎮

Aftermath XHD
Aftermath XHD
Autor: Jakyl
Cena: 139,99 Kč

Kiwanuka je jednoduchá, ale působivá hra s povedenou grafikou, ve které musíte přivést obyvatele krystalové oblasti do bezpečí. Na cestě můžete použít různé speciální pomůcky k překonání nástrah a překážek. Svoji úroveň si vždy můžete zálohovat na cloud. Pokud si tedy koupíte nový telefon, nemusíte začínat od prvního kola. Hra má velmi kladné hodnocení a přes 10 tisíc stažení. Místo 110 Kč po omezenou dobu zaplatíte polovinu.

Kiwanuka
Kiwanuka
Autor: Jakyl
Cena: 109,99 Kč
Spirit HD
Spirit HD
Autor: Jakyl
Cena: 109,99 Kč

Hra 2048 se již stala legendou a do oběhu se dostala velká spousta jejích klonů. Jedním z těch nejpovedenějších se stala hra Threes!, která podle recenzí původní hru dokonce překonává. Přes 100 tisíc stažení a téměř plné hodnocení zajistí dobrý zážitek ze hry, ve které musíte spojovat trojky do větších a větších čísel. V případě této hry je sleva opravdu výrazná. V běžném režimu stojí hra téměř 160 Kč, ale v aktuální slevě vás přijde na 28 korun.

Threes!
Threes!
Cena: 26,99 Kč
Unhatched
Unhatched
Autor: Filip Loster
Cena: 84,99 Kč

Jednou z mála her, které najdete v češtině, je Golf Peaks. V této hře musíte překonávat hory hraním golfu. Využijete u toho svůj rozum, představivost a je pro vás přichystáno 120 úrovní. Tato hra byla dokonce oceněna v žebříčku Google Play Store a o jejích kvalitách tak není pochyb. Vývojáři navíc zmiňují, že 1 % z celkového zisku věnují nadaci ochrany zvířat v Polsku. Za hru zaplatíte necelou padesátikorunu.

Golf Peaks
Golf Peaks
Autor: Afterburn
Cena: 79,99 Kč
inbento
inbento
Autor: Afterburn
Cena: 79,99 Kč
Prison Run and Gun
Prison Run and Gun
Cena: 54,99 Kč

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments