Velká narozeninová soutěž – slavíme 15. narozeniny!
Domů » Články » Lákavé nabídky na Google Play: přehled aplikací a her, které jsou dočasně zdarma (6. díl)

Lákavé nabídky na Google Play: přehled aplikací a her, které jsou dočasně zdarma (6. díl)

Google Play je obří obchod s aplikacemi pro zařízení s operačním systémem Android. Stejně jako v běžných obchodech, i tady se občas objeví akční nabídky a dnes vám dáme tipy na ty nejlepší. Opět je k dostání velké množství her a aplikací zdarma a další jsou k dostání s výraznou slevou.

google play
V Google Play je k dostání nespočet aplikací. Některé jsou dočasně zdarma nebo ve slevě

Pro dnešní den se zrovna moc aplikací zdarma neurodilo, ale naštěstí tento nedostatek nahrazují ostatní kategorie, ve kterých jsou zajímavé hry i aplikace. Těšit se můžete na správu svého zdraví, naučíte se kódy webových stránek, dáme vám možnost ukrýt vaše tajné soubory a na dovolené využijete offline výškoměr. Z her je tentokrát výrazně zlevněna kolekce Goat Simulator, ale také velké množství populárních a dobře hodnocených her všeho druhu.

Aplikace, které jsou nyní zdarma

Začneme aplikací, která bude hlídat vaše zdraví a vy díky ní můžete přijít na to, co vašemu tělu prospívá nejvíce. Každý z nás má jiné návyky a na každého platí něco jiného. V této aplikaci budete moci monitorovat váš spánek, stravu, alergie, bolesti různých částí těla a všechna data se vám zobrazí v graficky povedeném prostředí. Navíc místo 40 korun nezaplatíte ani korunu.

Kdyby vám z nějakého důvodu nevyhovoval Translator od Googlu nebo jiné varianty univerzálního překladače, můžete využít German-English Translator. Naštěstí je tato appka zcela zdarma. S možnostmi, které nabízí konkurence zdarma, se totiž nemůže porovnávat.

Aplikace ve slevě

Pro geeky a nadšence do programování webových stránek, může přijít vhod Website Inspector. Díky této aplikaci si můžete jednoduše zobrazit na zdrojový kód webů, označovat si jednotlivé řádky a části. Jedná se sice pouze o prohlížení, ale ti šikovnější mohou s pomocí této appky najít chyby v kódech a reportovat je vývojářům. Takovou funkci však zřejmě využije jen malé procento obyvatelstva.

Navigator PRO
Navigator PRO
Cena: 159,99 Kč
Auto Clicker pro - Tapping
Auto Clicker pro - Tapping
Autor: Karta Studio
Cena: 169,99 Kč

Nechcete, aby vám někdo blízký brouzdal po telefonu a nechtěně něco našel? Tato aplikace slibuje ukrytí vybraných dokumentů a souborů do nejméně očekávaného sejfu – kalkulačky. Na první pohled se jedná o zcela obyčejnou pomůcku pro počítání, ale po zadání PIN kódu nebo jiného prvku zabezpečení se otevře tajná skrýš pro vše, co chcete uchovat jen pro sebe.

Calculator Applock & Media Vault
Calculator Applock & Media Vault
Autor: Ejjam Tech
Cena: 199,99 Kč
FolderSync Pro
FolderSync Pro
Cena: 129,99 Kč

Výškoměr využijete zejména při turistice a ten v telefonu budete mít vždy u sebe. Tento konkrétní ke svému fungování nepotřebuje internet a to, v jaké nadmořské výšce se nacházíte, zjistíte kdekoli na světě. Recenze na tuto appku jsou veskrze pozitivní a jediná nevýhoda je absence aktualizací. Proč ale měnit to, co funguje? Za necelých 26 korun tak dostanete spolehlivého pomocníka pro cestování.

Accurate Altimeter PRO
Accurate Altimeter PRO
Autor: AR Labs
Cena: 64,99 Kč
Amazing Wheels Pro (No ads)
Amazing Wheels Pro (No ads)
Cena: 38,99 Kč

Opět zde máme alespoň jednu možnost pro začínající vývojáře. V dnešním výběru jsme se již jednou dotkli kódu webových stránek a aplikace níže vás naučí, jak je vytvářet. Naučíte se základní i pokročilé operace HTML a CSS, můžete si vyzkoušet kódovat nanečisto a v případě, že si nebudete vědět rady, vám pomůže sekce Q&A. Sleva zde činí téměř dvě třetiny původní ceny a konečných 36 korun se do své začínající kariéry vyplatí investovat.

Web Development PRO (HTML, CSS)
Web Development PRO (HTML, CSS)
Autor: ArcX Dev
Cena: 99,99 Kč
Insect Identifier
Insect Identifier
Autor: Happimoji
Cena: 139,99 Kč

Hry, které jsou nyní zdarma

Epic Animal - Move to Box Puzzle
Epic Animal - Move to Box Puzzle
Hills Legend: Action-horror
Hills Legend: Action-horror
Autor: EGProject
Cena: 19,99 Kč

Velkým počtem stažení i kladnými recenzemi se může pochlubit hra The House. Jedná se o herní titul s atmosférou hororu. Po neklidně působícím interiéru domu se pohybujete pouze s baterkou a snažíte se dostat skrze všechny nástrahy domu – pokud možno živí. Pokud se tedy rádi bojíte, můžete začít stahovat. Po omezenou dobu navíc ušetříte dvacku.

The House: Action-horror
The House: Action-horror
Autor: EGProject
Cena: 19,99 Kč
Boxes Drop - Tower block
Boxes Drop - Tower block
Cena: 19,99 Kč
Epic Animal - Move to Box Puzzle
Epic Animal - Move to Box Puzzle

Spojení hororové atmosféry a logické hry je poměrně zajímavá myšlenka. House of Fear se ji snaží přetvořit v realitu a v této hře budete muset zapojit všechny smysly, rychle uvažovat, rozmýšlet se a nebát se. Nyní je hra navíc ve slevě, takže ušetříte nějakých 30 korun.

Hledáte lehkou hru na chvíle odpočinku? Race 3D může být tou pravou volbou. Nabízí neomezený počet levelů, příjemný a jednoduchý design, barevné prostředí, vysoký počet stažení a téměř plné hodnocení. Na nákup navíc máte ještě tři dny, akce by totiž měla končit až v pátek. Vyzkoušejte ji a dejte nám do komentářů vědět, jaká je ;).

2048 - Puzzle Game
2048 - Puzzle Game
Autor: Gamedk
Cena: 64,99 Kč

Kdo by v dnešní době neznal pohádkovou postavu Prasátko Peppu. Pro všechny děti mladšího věku je připravena hra s jejich oblíbenou postavu, kterou mohou oblékat podle svých představ a podniknout s ní různé výlety. Tato hra je inspirována jedním dílem slavné pohádky a pro zabavení ratolestí bude vhodnou volbou.

Peppa Pig: Golden Boots
Peppa Pig: Golden Boots
Cena: 89,99 Kč
Devil Twins: VIP
Devil Twins: VIP
Cena: 23,99 Kč

Hry ve slevě

This War of Mine
This War of Mine
Cena: 309,99 Kč

Jste herní nadšenci? Věříte si v této oblasti jako nikdo jiný? Vyzkoušejte hru Games Logo Quiz. Ta slibuje velké množství her, které máte za úkol poznat. V případě, že nebudete vědět, můžete využít nápovědu nebo screenshot z prostředí hry. Sleva 60 korun je sice výrazná, ale i tak za tuto hru dáte 90 Kč. Pokud jste ale praví hráči, asi vás ani vyšší cena neodradí.

Games Logo Quiz Pro
Games Logo Quiz Pro
Cena: 149,99 Kč
911 Operator
911 Operator
Cena: 169,99 Kč

Simulátor koz je velmi oblíbenou ságou herních titulů a jeho tvůrci se je nyní rozhodli na omezenou dobu hromadně zlevnit. Všechny hry najdete pod tímto odkazem a níže budou vybrány pouze dvě pro obnovení mysli. Každý z nás aspoň jednu z těchto her znal nebo o ní alespoň slyšel. A pro ty, kteří to ještě nehráli, je nyní díky slevě vhodná doba to zkusit.

Goat Simulator GoatZ
Goat Simulator GoatZ
Tiny Islands
Tiny Islands
Autor: Lundiseize
Cena: 25,99 Kč

Ani v dnešním výběru nemůže chybět zlepšovák pro výuku angličtiny. Postupně procházíte různými úrovněmi tohoto jazyka a díky tomu byste se v něm měli zlepšit. Aplikace je stále aktualizovaná a vývojář se o ni příkladně stará. Cena spadla o zhruba na polovinu a aktuálně stojí 160 Kč.

The House of Da Vinci
The House of Da Vinci

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments