Domů » Články » Lákavé nabídky na Google Play: přehled aplikací a her, které jsou dočasně zdarma (10. díl)

Lákavé nabídky na Google Play: přehled aplikací a her, které jsou dočasně zdarma (10. díl)

Google Play je obří obchod s aplikacemi pro zařízení s operačním systémem Android. Stejně jako v běžných obchodech, i tady se občas objeví akční nabídky a dnes vám dáme tipy na ty nejlepší. Opět je k dostání velké množství her a aplikací zdarma a další jsou k dostání s výraznou slevou.

google play
V Google Play je k dostání nespočet aplikací. Některé jsou dočasně zdarma nebo ve slevě

Konečně se v Google Play opět objevily kvalitní hry a aplikace, které jsou za lepší cenu. Některé z nich jsou zcela zdarma a na své si přijdou nedočkaví studenti, blázni do čísel i milovníci oddechových her. Připravit se můžete také na zombie apokalypsu a jedna aplikace se vám postará o lepší spánek.

Aplikace, které jsou nyní zdarma 🤑

Průmysl 4.0 je v plném proudu a celý svět se i kvůli epidemii koronaviru mění k nepoznání. Digitalizace všeho kolem nás je v plném proudu a významnou roli sehraje také 3D tisk. Ten se těší velké popularitě i v našich končinách a díky aplikaci 3D Geeks si můžete vytisknout různé objekty dle vašich libostí. Na výběr je nepřeberné množství různých vychytávek, komiksových postav nebo třeba hraček. Díky slevě navíc ušetříte zhruba 130 Kč.

Studenti mají právě polovinu prázdnin za sebou a je tedy správný čas začít se připravovat na další školní rok. Vhod zcela jistě přijde kalkulačka, která nabízí snad všechno, co byste mohli v hodině matematiky potřebovat. Můžete počítat s úhly, časem, délkou, rychlostí a tím možnosti využití zdaleka nekončí. Aplikace má navíc přes 100 tisíc stažení, velmi kladné hodnocení uživatelů a naposledy byla aktualizována v neděli. Ušetřených 75 korun tak můžete utratit někde jinde.

Některé Android telefony mají dost špatně vyřešené centrum ovládání zvuků a médií. Pokud třeba omylem kliknete na ikonu zvuku po snížení hlasitosti, systém vás přenese do samotného nastavení telefonu. Zážitek z filmu, hudby nebo YouTube videa je pak hned pryč. To se snaží napravit aplikace Quick Volume Control, která nastavení zvuku uschová přímo do notifikační lišty. Vyřešíte drobný nedostatek a navíc ušetříte 20 korun.

English Tests
Cena: 13,99 Kč

Aplikace ve slevě 📱

Spánku není nikdy dost a pro všechny, kteří to se spánkem myslí opravdu vážně, je právě ve slevě oblíbená aplikace Sleep as Android. Tato apka sleduje snad všechno, co patří ke spánku. Večer vám řekne, že je čas jít na kutě a uvolní vás ukolébavkou. Přes noc bude sledovat, jestli nechrápete nebo nemluvíte ze spaní a ráno si díky sofistikovanému budíku můžete být jisti, že nezaspíte. Aplikace má přes milion stažení a velmi kladné hodnocení. Za zhruba 50 Kč je to tedy investice, která se vyplatí.

Computer and IT Quiz (Pro)
Cena: 74,99 Kč

Převod jednotek byl trnem v oku školních let nejednoho z nás. Naštěstí doba už pokročila a v jediné aplikaci máte snad všechno, co můžete v reálném životě potřebovat převést, a možná ještě víc. Jak již bylo zmíněno, studentům zanedlouho začne další školní rok a i tato aplikace se do lavic bude jistě hodit.

Diseases Dictionary
Cena: 89,99 Kč

Sociální síť Facebook je stále jednou z nejoblíbenějších platforem pro sdílení osobního života a samozřejmě má svoji vlastní aplikaci pro mobilní telefony. Někomu však nemusí vyhovovat, a nebo je příliš náročná na mobilní data. Fella for Facebook je graficky upravené webové rozhraní Facebooku, které řeší tyto nedostatky a někomu možná vyhovuje více než oficiální varianta. S výraznou slevou může být vaše za zhruba 20 Kč.

Fella for Facebook
Cena: 19,99 Kč

Umělá inteligence je jedním z velkých trendů IT a programovací jazyk Python se díky tomu mezi programátory i zaměstnavateli stává velice oblíbeným a žádaným. Naučíte se pracovat s několika frameworky včetně Django, který patří mezi ty nejznámější. Podle popisu od autora nahlédnete i do databází a budete si moct nanečisto vyzkoušet různé příkazy.

NetX Network Tools PRO
Cena: 25,99 Kč
Vitamins and Minerals
Cena: 89,99 Kč

Moon+ Reader Pro je jednou z nejoblíbenějších aplikací pro čtení elektronických knih. Dokazuje to přes 90 tisíc pozitivních recenzí a přes půl milionu stažení. Vývojář se o aplikaci neustále stará a poslední aktualizace proběhla včera. Za apku sice zaplatíte téměř 100 korun, ale díky přístupu k online knihovně můžete číst stovky knih zdarma.

Moon+ Reader Pro
Cena: 179,99 Kč
Metatag Analyzer
Cena: 48,99 Kč
Vibro. Profile Scheduler
Cena: 42,99 Kč

Hry, které jsou nyní zdarma 💰

Alice Trapped in Wonderland
Cena: 54,99 Kč
Dungeon999
Cena: 25,99 Kč

Sudoku asi zná každý a není nutné tuto hru nijak dlouze představovat. Tato verze nabízí několik úrovní podle obtížnosti a dokonce si můžete vybrat z různých hracích polí. Aplikaci si stáhlo přes 100 tisíc uživatelů a recenze jsou velmi kladné. Vývojář se o svůj počin navíc perfektně stará a poslední aktualizace proběhla tuto neděli.

Sudoku Puzzle Ultimate
Cena: 69,99 Kč
Ego Rigo
Cena: 94,99 Kč

A králem dnešních nabídek se opět stává hra s postavou Stickman. Přes 200 tisíc kladných recenzí a více než 5 milionů stažení jsou hodnoty, kterými se nechlubí jen tak nějaká hra. Shadow of Death je díky slevě ještě zajímavější koupí než kdy předtím. Místo 26 Kč nezaplatíte ani korunu.

Shadow of Death: Dark Knight
Cena: 24,99 Kč

Hry ve slevě 🎮

Slaughter 2: Prison Assault
Cena: 32,99 Kč

Hra s čísly? Na první pohled se to rozhodně nezdá nijak zábavné a nepomůže ani druhý nebo třetí pohled. Binary Fun totiž bude pro velmi úzkou a specifickou skupinu lidí, která si libuje v číslech a v jejich různých soustavách. Pokud byste ale měli odvahu a chtěli zkusit něco netypického, co rozhodně nezapadá do mainstreamu, zkuste tuto podivnou hru na vlastní kůži.

Binary Fun: Number System Pro
Cena: 149,99 Kč
Gunslugs 3
Cena: 159,99 Kč

Kolik znáš jazyků, tolikrát jsi člověkem! S aplikací Learn English se naučíte zřejmě ten nejdůležitější jazyk – angličtinu. Různými formami se vás bude hra snažit pochopit zejména mluvené slovo. Se slevou více než 50 % se navíc v porovnání s kurzy angličtiny jedná o perfect deal.

The Angry Banana
Cena: 54,99 Kč
Who Are You, Mr. Cooper?
Cena: 36,99 Kč
Chess Coach Pro
Cena: 205,99 Kč

Rok 2020 je za polovinou a vzhledem k tomu, co nás od ledna potkalo, není jisté, jak dopadne druhá půlka roku. Jedna z verzí je Zombie apokalypsa, na kterou se alespoň budete díky Rebuild a Rebuild 3 připravit. Postavíte si nedobytné sídlo a Zombies si na vás nepřijdou. Za první verzi hry dáte zhruba 30 Kč, za třetí vydání pak dvojnásobek.

Rebuild
Cena: 79,99 Kč
Rebuild 3: Gangs of Deadsville
Cena: 139,99 Kč
Kenshō
Cena: 109,99 Kč

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.

Diskuze k článku

  1. Děkuji za hezký přehled. Jen tak dál.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).