Kryty pro Galaxy S8 znovu ve hře. Počítá se s perem S Pen?

Nedávno jsme vás informovali o možné podobě Galaxy S8 na základě krytů, které si připravují výrobci příslušenství. Před několika málo dny jejich podoba byla zachycena na videu. To ukazuje některé podstatné detaily a novinky, kterých bychom se u nové vlajkové lodě mohli dočkat.

Ve videu se nachází obě varianty krytů – pro Galaxy S8 i zvětšenou „Plus“ verzi. Z videa vyplývá, že Galaxy S8 bude do velké míry velikostně podobný modelu S7, což ostatně potvrzuje i reálná fotografie zařízení či nově zveřejněný render. Galaxy S8 Plus by pak měl být ještě o něco větší, jak S7 Edge.

Samsung Galaxy S8

Zajímavější je však otvor čtvercového tvaru na spodní straně krytu, který může naznačovat možnou přítomnost stylusu S Pen, i když Evan Blass (@evleaks) o ničem takovém nehovořil, a to má k informacím o Galaxy S8 hodně blízko. Přesto bychom tuto zprávu brali s rezervou – S Pen si podle nás Samsung bude držet výhradně pro svou modelovou řadu Note, která se letos rovněž dočká nástupce.

Tip: Hardwarové parametry Galaxy S8 naleznete zde, specifikace většího Galaxy S8 Plus zde. Srovnání parametrů s Galaxy S7 edge si můžete prohlédnout na této stránce.

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

2 komentáře

  1. Osobně si myslím, že taky žádný Spen nebude, to by si Samsung přece lezl do zelí a Note8 by neměl žádný smysl pak. Už teď to vypadá, že to bude jen S8plus s perem, stejně tak jak Note7 byl vpodstatě S7 edge.

  2. mino (neregistrovaný)

    Celý ten kryt nesúhlasí s renderom, nieje tam otvor na tu čtečku.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *