Domů » Bleskovky » Kreativní update Windows 10 má dorazit v dubnu

Kreativní update Windows 10 má dorazit v dubnu

Tento rok dorazí další velká aktualizace systému Windows 10, tentokráte zaměřená na kreativně smýšlející uživatele. Microsoft představil Creative Update v říjnu loňského roku, stěžejními novinkami příští verze má být nové 3D Malování, obdoba Garage Bandu, zjednodušené sdílení a komunikace s nejbližšími kontakty, a spousta dalších věcí, které jsou postupně servírovány pro testovací účely Insiderům.

creators-update

Podle říjnové tiskové konference má dojít k vypuštění kreativního updatu brzy v roce 2017, zřejmě ale budeme muset počkat až do druhého čtvrtletí. Podle zdrojů serveru WMPowerUser bude nová verze systému uvolněna v dubnu letošního roku, tedy ještě před vývojářskou konferencí Build, která je naplánována na 10 – 12. květen. Microsoft na aktualizaci stále pracuje, Insideři se ale údajně dočkají dalších viditelných změn až ke konci tohoto měsíce, příští sestavení mají přinést změny hlavně pod kapotou.

Microsoft údajně bude chtít letos uvolnit dvě velké aktualizace Windows 10, ta druhá s interním označením Redstone 3 má přijít na podzim, jednou z jejích změn má být přepracování designového jazyka.

Project NEON: Windows 10 se příští podzim dočkají nového designového jazyka

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *