Král kompaktních telefonů je ještě levnější. Asus ZenFone 8 zlevnil o 4 500 Kč

990 450 Asus ZenFone 8

Najít mezi dnešními smartphony kompaktní a zároveň výkonný telefon není nic jednoduchého. I přesto se ale najdou výrobci, kteří ve svém portfoliu mají smartphone s parametry vlajkové lodě, který se vám bez problému vejde do kapsy. Dokonalým příkladem je ASUS a jeho ZenFone 8, jehož cena teď u Mobil Pohotovosti spadla o 4 500 Kč.

Asus ZenFone 8 je mnohdy označován za krále kompaktních telefonů. Nabízí totiž ideální rozměry v čele s 5,9palcovým AMOLED displejem s obnovovací frekvencí 120 Hz. Ve výbavě nechybí ani profesionální fotoaparáty Sony, kde je hlavní zadní foťák s rozlišením 64 Mpx doplněn ještě o 12Mpx ultraširokoúhlý objektiv. O výkon se pak stará špičkový procesor Snapdragon 888 5G, kterému sekunduje až 12 GB RAM. Samozřejmostí je i rychlé 30W nabíjení, dlouhý výdrž díky 4000mAh baterii, odolnost proti vodě a prachu se stupněm krytí IP68 nebo stereo reproduktory.

Pouze do neděle 1. května je možné pořídit Asus ZenFone 8 za sníženou cenu 13 990 Kč (běžně 18 490 Kč). Sleva 4 500 Kč platí na obě barvy a také na všechny varianty telefonu, tedy i na modely s vyšším uložištěm a RAM. A pokud u Mobil Pohotovosti zároveň prodáte svůj stávající telefon, může být Zenfone 8 váš třeba už za 418 Kč měsíčně.

Asus ZenFone 8 black

Autor článku
PR článek
Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]
image/svg+xml
+

Kapitoly článku