Domů » Bleskovky » Kouzelné úterky T-Mobilu končí, nahradí je nová služba Našim pro radost

Kouzelné úterky T-Mobilu končí, nahradí je nová služba Našim pro radost

T-Mobile spouští pro své zákazníky v předvánočním období ochutnávku nového programu výhod s názvem Našim pro radost. Program nahrazuje dosavadní Kouzelné úterky a přináší celou řadu různých výhod – procentní slevy z celého nákupu či z konkrétních produktů, nabídky 1+1 zdarma a další. Nová nabídka je určena všem klientům operátora, kteří využívají mobilních hlasových služeb – ať už s předplacenou kartou Twist či se smlouvou, a startuje 1. listopadu.


Na avizovaném webu zatím najdete pouze zprávu informující o chystaném spuštění

Jak to přesně bude fungovat?

Obchodní partneři poskytnou zákazníkům T-Mobile různé typy slev, a to buď z celého nákupu, nebo z konkrétních produktů či výrobky na bázi 1+1 zdarma. Princip bude jednoduchý, není potřeba se nikde registrovat – klient si objedná slevový kód podle vybraného partnera přímo v mobilním telefonu na portále NasimProRadost.cz. Ten mu následně dorazí zdarma formou SMS přímo na mobil. Nechybí datové připojení na server NasimProRadost.cz z mobilního telefonu s jakýmkoliv tarifem T-Mobile zdarma.

Slevy mají různou dobu platnosti – vždy podle konkrétního obchodního partnera. O době platnosti slevy bude zákazník rovněž informován v SMS s kódem. Podrobný postup uplatnění slevového kódu pak bude detailně popsán na stránce vybrané nabídky.

Na co se můžete těšit?

Zákazníci se pro začátek mohou těšit na slevy u více jak dvaceti nabídek. Klienti tak ještě před Vánocemi mohou využít nejen zajímavých slev v obchodech s hračkami Sparkys, s oblečením a sportovním vybavením A3 SPORT, ale i široké nabídky od dodavatelů Electro World, SCANquilt, Walmark, FAnn parfumerie, Costa Coffee, Litex, Ugova čerstvá šťáva, Tchibo, Cestovní kancelář FISCHER a ADVENTURA, Activáček.cz, Chefparade, COMFOR nebo IBTravel, který je jeden ze dvou autorizovaných prodejců zájezdů na Olympiádu do Soči, a mnoho dalších.

Sám operátor zachová nejoblíbenější výhodu z Kouzelných úterků, která měla statisíce příznivců zejména z řad předplacenkářů – nadále tak bude poskytovat Internet v mobilu v úterý zcela zdarma a rovněž SMS do sítě T-Mobile za poloviční cenu. Tyto bonusy je možné objednat prostřednictvím bezplatné SMS odeslané ve tvaru PRORADOST SMS nebo PRORADOST INTERNET na číslo 4603 (či 4644 pro firemní klientelu).

Spuštěním nového benefitního systému dojde k logickému ukončení nabídky Kouzelných úterků. Ty bude možné využít naposledy právě dnes, tedy 29. října 2013. Zákazníci, kteří Kouzelné úterky využívali, budou o tomto kroku informováni prostřednictvím SMS.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

4 komentářů

  1. Kouzelné úterky s tou „úžasnou“ nabídkou končí? Čo budem robiť, čo budem robiť…

    Úsměvné je, že T před časem vyzval uživatele, aby přinesly návrhy, jak zlepšit Úterky, návrhů se jistě sešlo mnoho, implementovaných bylo…0.

  2. loko (neregistrovaný)

    to bude zase fraška…kdyby chtěli dát nějaké opravdové výhody, tak by to bylo omezeno pro platící zákazníky. O výhodách které může mít každý kdo koupí např. sim zdarma na netu mám opravdu velké pochybnosti

  3. Petr (neregistrovaný)

    Jediná pořádná akce u nich, co stála za to byly vstupenky do cinemacity, ale tomu už je bohužel odzvoněno. Tak doufejme, že Tmobile přijde v novém provedení s něčím pořádným …

  4. Je fakt, že bych uvítal něco ve stylu jako má O2, tam občas něco využívám.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).