Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Korejská média obnovila spekulace o Samsungu Galaxy Note 3 s flexibilním displejem, přijít má ještě během podzimu

Korejská média obnovila spekulace o Samsungu Galaxy Note 3 s flexibilním displejem, přijít má ještě během podzimu

Samsung Galaxy Note 3 byl jednou z nejočekávanějších novinek letošního roku a bylo mu připraveno velkolepé představení na veletrhu IFA v Berlíně. Telefon pro vás v současné době testujeme a můžete si prohlédnout videorecenzi. Přesto se mu nedočkalo takového přijetí jako předchozímu Galaxy Note 2 nebo menšímu sourozenci Galaxy S4. Samsung se tak možná pokusí oživit model jedním důležitým zlepšením, o kterém se spekulovalo již dříve.

 

Nové informace tvrdí, že přijde limitovaná edice Galaxy Note 3 s flexibilním displejem, který by se tak prvně dostal do běžně dostupného produktu. Samsung se této technologii dlouhodobě věnuje a spolu s hlavním domácím konkurentem, LG, plánují nasazení flexibilních displejů v nejbližších měsících. Zároveň se stále objevují spekulace o levnější variantě Galaxy Note 3, takže bychom se nakonec doopravdy mohli dočkat více verzí zařízení, které stojí na pomezí chytrého telefonu a tabletu.

David Podzimek

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel