Cena:

Konference Apple WWDC oficiálně oznámena. Bude online a zdarma pro všechny

wwdc 2020

Zatímco Google letos svoji vývojářskou konferenci I/O zcela odpískal, konkurenční Microsoft Build a Apple WWDC se odehrají na internetu. Svátek jablečných vývojářů bude podle čerstvě rozeslaných pozvánek zahájen 22. června a má trvat celý týden. Letošní ročník WWDC má být pro všechny vývojáře zdarma (obvykle stojí 1 600 USD), byť v tuto chvíli není jasné, zda je nutné být předplatitelem vývojářského programu.

wwdc 2020
Vývojářská konference Apple WWDC 2020 zná svůj termín

Apple na WWDC každoročně představuje změny, které se odehrají na všech jeho platformách, a ani letošní rok by neměl být výjimkou. Většinu chystaných změn v iOS, iPadOS, macOS, watchOS a tvOS Apple představí v úvodní keynote, a v následujícím týdnu pak všechny nové funkce probere přímo s vývojáři, aby z nich mohli těžit ve svých aplikacích.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.