Domů » Bleskovky » Konečně: T-Mobile má nové tarify Bez hranic s daty a voláním do zahraničí

Konečně: T-Mobile má nové tarify Bez hranic s daty a voláním do zahraničí

T-Mobile dnes rozšířil svou nabídku tarifů S námi o dvě varianty pro náročnější zákazníky. Tarif S námi bez hranic zahrnuje v porovnání s neomezenou variantou S námi síť nesíť dvakrát více dat a volné minuty pro volání do zahraničí. S námi bez hranic+ pak ještě navíc obsahuje volné minuty, SMS a data pro roaming, přičemž jako jediný tarif na českém trhu nabízí volné SMS do zahraničí a do 30. září 2013 také neomezené příchozí roamingové hovory. Po vyčerpání volných roamingových dat T-Mobile pozastaví datový roaming a zákazník se může rozhodnout, zda chce stahovat další data.

 
* Platí pro tyto země: členské státy EU, Andorra, Faerské ostrovy, Francouzská Guyana, Gibraltar, Guadeloupe, Island, Lichtenštejnsko, Martinik, Monako, Norsko, Réunion, San Marino, Švýcarsko a Vatikán.

** Platí pro tyto země: členské státy EU, Francouzská Guyana, Gibraltar, Guadelope, Island, Lichtenštejnsko, Martinik, Norsko a Réunion. Další informace o tarifikaci najdete zde.

Uvedené ceny tarifů jsou včetně DPH a platí bohužel jen při uzavření smlouvy na 2 roky. U obou tarifů si zákazníci mohou zvolit také variantu bez závazku, v tomto případě je ale cena o 150 Kč/měsíc vyšší.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

3 komentářů

  1. Vodafone to má výhodnější…

  2. T.Z. (neregistrovaný)

    Rád bych se s Vámi podělil a skvělou nabídku kterou jsem jako dlouholetý zákazník(10 let cca) obdržel včera. Při přechodu na neomezený tarif mi člověk který zněl jakoby nevychodil ani základní školu nabídl neskutečnou slevu !!!celých 500kč!!! na telefon za 15 000. No není to terno?! Díky Žid-Mobile ale ne…půjdu jinam :)

    • Vidíte to, já odešel přesně po 10ti letech od Vodafonu k O2, právě kvůli tarifu Free CZ, a nevyužívat výhod (nebo spíše výstřelků) které používám, tak bych se k Vodafonu asi zase vrátil. Bohužel na NFC platby potřebuji O2 a rychlost 200kBit/s po přečerpání FUPu mi taky nikdo jiný nenabídne.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).