Domů » Bleskovky » Konec spamovým telefonátům, Call Screen míří na telefony Nokia a Motorola

Konec spamovým telefonátům, Call Screen míří na telefony Nokia a Motorola

Na vývojářské konferenci Google I/O, která se odehrála loni v květnu, představil Google funkci Call Screen pro své telefony Pixel 3 a Pixel 3 XL. Ta využívá Assistanta pro řešení nežádoucích hovorů, když ještě před samotným přijetím hovoru z vaší strany zahájí s protistranou konverzaci, která má za úkol odhalit spamové a jinak obtěžující telefonáty a zabránit jim, aby ukrajovaly váš drahocenný čas.

nokia motorola

Podle uživatele khyq z Redditu se tato užitečná funkce chystá rozšířit také na konkurenční telefony z programu Android One, konkrétně na Nokie a Motoroly. Funkce je prozatím dostupná pouze v angličtině na území Spojených států, nicméně s rozšířením na konkurenční zařízení a také v rámci betatestu do Kanady napovídá, že si Google neplánuje nechat tuto funkci pouze exkluzivně pro sebe.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
misak
Anonym
misak

No, ale stejne potom vam druha strana musi rict, co chce. A taky kdyz uslysi robota misto vas tak to asi driv polozi nez neco reknou.

me se v telefonu vetsinou ukaze kdo vola i kdyz ho nemam v seznamu (vestavena featura od samsungu) a pokud je to nejaky smecko (vetsinou cold calls, pojistovny, ale i recruiteri) tak se mi tam ukaze cervene Potential fraud tak to ani zvedat nemusim.

PetrSP7
Uživatel
PetrSP7

To ale předpokládám, že bude vyžadovat stálé datové připojení, což bohužel u nás nemá každej … Jinak dobrej antispam je TrueCaller … ;)