Domů » Bleskovky » Koala Phone launcher můžete díky Mezinárodnímu dni seniorů získat se slevou 75 %

Koala Phone launcher můžete díky Mezinárodnímu dni seniorů získat se slevou 75 %

Mobilní prostředí Koala Phone (Android launcher pro starší lidi) od českých autorů je dnes a zítra díky Mezinárodnímu dni seniorů na Google Play dostupný se 75% slevou (31 Kč namísto původních 125 Kč).

Koala Phone je jednoduchý „mobilní systém“, díky kterému je možné ovládat smartphone bez brýlí. Nabízí velkou klávesnici, čitelné texty a několik zjednodušených aplikací (fotoaparát, budík, galerii). Zprávy lze nadiktovat hlasem, tlačítka mají hmatovou a zvukovou odezvu. Více o něm prozradí naše recenze.

Koala Phone - A simple Android launcher for elderly

Novinky v poslední verzi

  • hlavní obrazovka: telefonní číselník, nebo lze zvolit položky menu
  • lepší notifikace na SMS a nepřijaté hovory
  • možnost odeslání SOS zprávy s polohou
  • barevná témata

Aplikace je ke stažení na Google Play: plná verze7denní trial zdarma

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Diskuze k článku

  1. Vojtěch Tincl

    31.3.2018 jsem pln nadějí stáhl Koalu Gold pro svoji manželku na telefon Aligator S4080 Duo. Z počátku chodila aplikace bez problémů, ale v průběhu nastavování a seznamování se znatelně zpomalovala až se po několika minutách provozu zcela zastavilo posouvání obrazovky prstem. Pokud zůstala aplikace nastavena jako výchozí, zůstaly potíže s posouváním. Pokud se Koala vypne a přejde se na původní program Android, opět se obnoví původní rychlost a zobrazování i posouvání, avšak jen na dobu několika málo minut. Za této situace je používání Koaly prakticky nemožné. Velmi mě mrzí, že vcelku povedené ovládání chytrého telefonu staršími osobami trpí takovou vadou. Pokud by bylo možno odstranit závadu, byl bych velmi rád.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).