Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Koala Phone launcher můžete díky Mezinárodnímu dni seniorů získat se slevou 75 %

Koala Phone launcher můžete díky Mezinárodnímu dni seniorů získat se slevou 75 %

Mobilní prostředí Koala Phone (Android launcher pro starší lidi) od českých autorů je dnes a zítra díky Mezinárodnímu dni seniorů na Google Play dostupný se 75% slevou (31 Kč namísto původních 125 Kč).

Koala Phone je jednoduchý „mobilní systém“, díky kterému je možné ovládat smartphone bez brýlí. Nabízí velkou klávesnici, čitelné texty a několik zjednodušených aplikací (fotoaparát, budík, galerii). Zprávy lze nadiktovat hlasem, tlačítka mají hmatovou a zvukovou odezvu. Více o něm prozradí naše recenze.

Novinky v poslední verzi

  • hlavní obrazovka: telefonní číselník, nebo lze zvolit položky menu
  • lepší notifikace na SMS a nepřijaté hovory
  • možnost odeslání SOS zprávy s polohou
  • barevná témata

Aplikace je ke stažení na Google Play: plná verze7denní trial zdarma

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Jeden komentář

  1. Vojtěch Tincl (neregistrovaný)

    31.3.2018 jsem pln nadějí stáhl Koalu Gold pro svoji manželku na telefon Aligator S4080 Duo. Z počátku chodila aplikace bez problémů, ale v průběhu nastavování a seznamování se znatelně zpomalovala až se po několika minutách provozu zcela zastavilo posouvání obrazovky prstem. Pokud zůstala aplikace nastavena jako výchozí, zůstaly potíže s posouváním. Pokud se Koala vypne a přejde se na původní program Android, opět se obnoví původní rychlost a zobrazování i posouvání, avšak jen na dobu několika málo minut. Za této situace je používání Koaly prakticky nemožné. Velmi mě mrzí, že vcelku povedené ovládání chytrého telefonu staršími osobami trpí takovou vadou. Pokud by bylo možno odstranit závadu, byl bych velmi rád.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel