Domů » Bleskovky » Klávesnice SwiftKey, Swype a Fleksy budou dostupné pro iOS

Klávesnice SwiftKey, Swype a Fleksy budou dostupné pro iOS

Jedna z novinek systému iOS 8, které Apple představil včera na hlavní keynote WWDC 2014, je možnost stahovat a instalovat z App Store softwarové klávesnice třetích stran. Tvůrci nejznámějších a nejoblíbenějších klávesnic pro Android se již dali slyšet, že se jejich klávesnic dočkají i majitelé zařízení s iOS.

 

Vývojáři SwiftKey již na portaci své klávesnice pracují, na uvedení v App Store se těší i tvůrci klávesnice Swype. Autoři Fleksy již vstoupili do fáze beta verze a jejich klávesnice má být jednou z prvních v App Store. K této trojici se jistě přidají i další tvůrci. Jste spokojeni s vestavěnou klávesnicí v iOS nebo se těšíte na její alternativy?

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

11 komentářů

 1. Stick (neregistrovaný)

  Ne nejsem spokojen s iOS klavesnici. Hned jak to jen pujde tak instaluju Swiftkey, kde nemusim jak didiot klikat 3x abych zadal 1 znak jako ,!: nebo ?

  Akorat doufam ze bude stejne mnozstvi nastaveni jako na androidu, jako treba delka stisku pro vyvolani alternativnich znaku na klavese a delku vibrace pri stisku.

 2. Petr (neregistrovaný)

  Parada. Hned jak to bude mozne, tak instaluji Swiftkey. Na androidu jsem s ni byl maximalne spokojen.

 3. Martin P. (neregistrovaný)

  Klávesnice na iOS mě nevadila . Rozhodně alternativní na Androidu nejsou tak lepší, abych za ně dal na marketu jediný Cent.

  Jinak čekám, že iOS 8 už na iPhone 4 nebude. Verze 7 zařízla iP3GS , Verze 8 zařízla iP4 ( bez S)

 4. Osobne doufam, ze se do iOS dostane klavesnice SwipeSelection. Podle me je to jeden z nejlepsich tweaku v Cydii.

 5. Myšlenka uživatelských klávesnic je velmi zajímavá. Líbí se mi. Ale doufám, že mají nějak pořešenou bezpečnost. Např. aby mi klávesnice neuploadovala mnou psané texty…

 6. Lukáš (neregistrovaný)

  Swiftkey je nejlepší klávesnice s jakou jsem kdy psal, takže to bude pecka!!!

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).