Domů » Bleskovky » Kecky jsou zpět v nové kampani Vodafonu, hlas jim propůjčila Anna Geislerová

Kecky jsou zpět v nové kampani Vodafonu, hlas jim propůjčila Anna Geislerová

Operátor Vodafone spustí v pondělí 16. února reklamní kampaň zaměřenou na balíčky k předplaceným kartám, které nabízí data, neomezené volání a SMS. V hlavní roli se opět představí oblíbené kecky, se kterými operátor v minulosti slavil úspěch. 

Zimně naladěné kecky se tentokrát dostanou na televizní obrazovky, do rádií, online médií i na OOH nosiče. Režisérem spotů je Daniel Bird a svůj hlas keckám znovu propůjčila herečka Anna Geislerová. Při tvorbě kampaně operátor spolupracoval s reklamní agenturou McCann, nákup médií zajišťuje mediální agentura OMD.


Kecky od Vodafonu jsou zpět

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Diskuze k článku

  1. Jarmila Brzobohatá (neregistrovaný)

    Kecky jsou bezkonkureční, super.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).