Domů » Bleskovky » Ke smartphonům od Samsungu získáte jako dárek virtuální realitu Gear VR

Ke smartphonům od Samsungu získáte jako dárek virtuální realitu Gear VR

Pokud přemýšlíte o nákupu smartphonu Samsung Galaxy S6, Galaxy S6 edge či Galaxy S6 edge+, pravděpodobně vás potěší informace o nové promo akci, která tvrvá do 8. května. V rámci té zákazníci při nákupu některého z těchto modelů získají jako dárek brýle pro virtuální realitu Gear VR. Tato nabídka platí pro všechny paměťové varianty. Standardní cena tohoto příslušenství je cca 3 400 Kč včetně DPH.

Samsung Galaxy S6 z oficiální distribuce aktuálně koupíte za 14 990 Kč, Galaxy S6 edge za 17 990 Kč a Galaxy S6 edge+ za 20 990 Kč (ceny platí pro 32GB varianty).

Tip ke čtení – Srovnali jsme virtuální reality. Která je nejlevnější, která nejvýkonnější, a která se vyplatí?

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).