Velká narozeninová soutěž s LG
Domů » Bleskovky » Kdo poslední sundá prst z mobilu, vyhraje přes půl milionu. Nadšenci vydrželi 70 hodin

Kdo poslední sundá prst z mobilu, vyhraje přes půl milionu. Nadšenci vydrželi 70 hodin

Pokud sledujete americké youtubery, nejspíše jste již narazili na Jimmyho Donaldsona, který je na platformě známý jako MrBeast. V posledních letech se mu daří točit videa, která se takřka ihned stanou virálními a velmi zřídka mají méně, než 20 milionů shlédnutí.

finger on the app

Důvodem jsou výzvy, jako například „poslední, kdo sundá ruku z Lamborgini, si jej může nechat,“ případně vyhrát 1 milion dolarů (23,6 milionů Kč), ale i videa, ve kterých svou přítelkyni překvapí 100 000 kusy růží na svatého Valentýna. Právě extrémnost jeho videí a vysoké částky, které v nich „investuje,“ zaujaly diváky po celém světě.

Jeho poslední výzva zapojila různé účastníky ve Spojených státech, kdy jeden šťastlivec mohl vyhrát 25 000 dolarů (590 000 Kč). Povinností bylo pouze stažení aplikace, která byla navržena pro youtubera a sloužila k monitorování, zda má soutěžící stále prst na displeji. Ve chvíli, kdy jej odstraní, ze hry vypadává.

Do finále se po 70 hodinách prstu na displeji telefonu dostali 4 soutěžící, přičemž sám Donaldson po této době soutěž ukončil a všem vyplatil odměnu 20 000 dolarů (472 000 Kč). Aby zamezil pouhému přilepení si telefonu k ruce, museli soutěžící čas od času pohnout prstem po displeji v určitých znacích. Sám Donaldson ale uznává, že úplnou kontrolu neměli, pouze se snažili hru udělat co nejvíce fér.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments