TOPlist

KatalogAplikaci.cz: České a slovenské aplikace na jednom místě

Katalog aplikací, v mobilní verzi pod názvem Český katalog aplikací, jako první sdružuje české a slovenské vývojáře všech platforem a jejich aplikace na jednom místě. Uživatelům chytrých telefonů nejrůznějších platforem umožní nalézt aplikace v rodné řeči, vývojářům nabízí jediné společné místo, kde se mohou prezentovat svým klientům. „V Nokia obchodě máme téměř 150 tisíc aplikací s dvěma miliardami stažení, abychom usnadnili vyhledávání domácích produktů, rozhodli jsme se podpořit mobilní verzi Českého katalogu aplikací.“ řekl Petr Kasa, ředitel české pobočky Nokia ČR. 

Katalog aplikací nabízí nejlepší české aplikace pro Windows Phone, iPhone, Android a Symbian. Startuje s přehledným výběrem více než 500 záznamů od předních vývojářů z České republiky a Slovenska. Registrovat se může každý vývojář zdarma. Na jeho provozu spolupracujeme s předními weby v oboru, recenze a testování poskytují servery myNokia.cz, SmartMania.cz a SvetAndroida.cz. Připravili jsme Katalog také jako mobilní aplikaci pro Symbian a Windows Phone, připravujeme i další verze, aby zákazníci nemuseli na web a měli nabídku ve svém mobilu.

-

Vývojáři v našem sdružení nebyli spokojeni, že jejich aplikace v marketech výrobců rychle zapadnou a nestihnou si najít své zákazníky. Chceme jim nabídnout možnost, jak účinně oslovit domácí uživatele. Registrace proto nic nestojí, je rychlá a snadná.“ uvedl Martin Kalián, autor Katalogu, koordinátor vývojářského studia Mobildrive.cz 

Více informací o projektu naleznete na adrese KatalogAplikaci.cz.

Zdroj: tisková zpráva

Autor článku Michal Javůrek
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Kapitoly článku