Domů » Bleskovky » KatalogAplikaci.cz: České a slovenské aplikace na jednom místě

KatalogAplikaci.cz: České a slovenské aplikace na jednom místě

Katalog aplikací, v mobilní verzi pod názvem Český katalog aplikací, jako první sdružuje české a slovenské vývojáře všech platforem a jejich aplikace na jednom místě. Uživatelům chytrých telefonů nejrůznějších platforem umožní nalézt aplikace v rodné řeči, vývojářům nabízí jediné společné místo, kde se mohou prezentovat svým klientům. „V Nokia obchodě máme téměř 150 tisíc aplikací s dvěma miliardami stažení, abychom usnadnili vyhledávání domácích produktů, rozhodli jsme se podpořit mobilní verzi Českého katalogu aplikací.“ řekl Petr Kasa, ředitel české pobočky Nokia ČR. 

Katalog aplikací nabízí nejlepší české aplikace pro Windows Phone, iPhone, Android a Symbian. Startuje s přehledným výběrem více než 500 záznamů od předních vývojářů z České republiky a Slovenska. Registrovat se může každý vývojář zdarma. Na jeho provozu spolupracujeme s předními weby v oboru, recenze a testování poskytují servery myNokia.cz, SmartMania.cz a SvetAndroida.cz. Připravili jsme Katalog také jako mobilní aplikaci pro Symbian a Windows Phone, připravujeme i další verze, aby zákazníci nemuseli na web a měli nabídku ve svém mobilu.

-

Vývojáři v našem sdružení nebyli spokojeni, že jejich aplikace v marketech výrobců rychle zapadnou a nestihnou si najít své zákazníky. Chceme jim nabídnout možnost, jak účinně oslovit domácí uživatele. Registrace proto nic nestojí, je rychlá a snadná.“ uvedl Martin Kalián, autor Katalogu, koordinátor vývojářského studia Mobildrive.cz 

Více informací o projektu naleznete na adrese KatalogAplikaci.cz.

Zdroj: tisková zpráva

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

6 komentářů

 1. Tohle je perfektní nápad! Jsem moc rád, že něco takového vzniklo. :)

 2. Jako uživatel WP7 dávám +

 3. Radek (neregistrovaný)

  Pro ostatní platformy jsou tam fajné aplikace, ale mám pocit, že pro Symbian výhradně reklamy a neužitečné blbiny… Viz třeba obyčejné počasí.

 4. Michal Straka (neregistrovaný)

  Radek: Konkrétně u Symbianu obsahuje naše databáze kompletní data z Ovi Store. Zkus nám doporučit českou aplikaci s počasím a my ji přidáme.

 5. Rád bych se zeptal někoho povolaného – přidal jsem aplikaci a v dané kategorii ji občas vidím jako druhou, když dám refresh tak pak třeba pátou atd. Ale na hlavní stránce v doporučených jsem ji ještě neviděl. Jenom by mě zajímalo, jestli tyhle doporučené aplikace jste dělali ručně, případně jestli si to ti vývojáři zaplatili? Díky

 6. Matkal (neregistrovaný)

  Doporučené aplikace vybíráme sami podle atraktivity. Možnost propagace aplikací pro vývojáře připravujeme v nejbližší době. Zatím se na tuto pozici lze dostat pouze pokud nás aktivně zapropagujete na navštěvovaném místě.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).