Sledujte nás na YouTube

Karta pro partu: Nová předplacenka Vodafonu láká na levné volání mezi blízkými

Vodafone dnes rozšířil nabídku předplacenek o novou službu Karta pro partu. Ta osloví především zákazníky, kteří si chtějí volat s blízkými přáteli nebo rodinou v rámci jedné sítě. Zákazníci v tomto případě totiž mohou až na čtyři vybraná čísla v síti Vodafonu volat jza 1,90 Kč. Kartu si zákazníci mohou pořídit od 10. října v prodejnách a na eshopu Vodafonu nebo v prodejnách partnerů.

Kartu využijí především skupiny mladších dětí nebo lidé v širším rodinném kruhu. Ideální bude pro prarodiče, kteří chtějí volat vnoučatům, dětem nebo ostatním blízkým za výhodnou cenu a současně využívat předplacenou kartu. 

Ceny v rámci předplacenky Karta pro partuCena (včetně DPH)

Volání na čtyři čísla do sítě Vodafone

1,90 Kč

Cena SMS

1,90 Kč

Volání do sítě Vodafone

3,50 Kč

Volání do ostatních sítí v ČR

3,50 Kč

Připojení na týden

49 Kč/ 60 MB

Zákazníci kromě toho mohou se všemi předplacenými kartami získat odměnu v podobě volných minut a SMS do vlastní sítě v programu Vodafone Odměny za věrnost. Vždy, když si dobijí kredit částkou alespoň 250 Kč, automaticky začnou čerpat dárek. Mohou získat 2 až 7 dní volání nebo SMS do vlastní sítě zdarma podle toho, jak dlouho jsou u Vodafonu. Odměny získávají ale i noví zákazníci, kteří si pořídí jakoukoliv předplacenou kartu, tedy i Kartu pro partu. 

Výhody předplacenek u Vodafone 

 • Účtování 60+1
 • Zákaznická linka zcela zdarma 24 hodin denně 7 dní v týdnu
 • Možnost dobít kredit více než deseti způsoby na několika tisících místech v ČR
 • Možnost nastavit další balíčky jako jsou neomezené víkendové volání v síti Vodafone, neomezené volání na den nebo libovolný datový tarif
 • Možnost využívat Internetovou samoobsluhu i aplikaci Můj Vodafone

Michal Javůrek

4 komentáře

 1. loko (neregistrovaný)

  vodafone, to bude určitě další trhák :))))

  mimochodem škoda že reklamní články nejsou trochu odlišeny od ostatních…

  • Jiří Hrma (neregistrovaný)

   Dobrý den, toto nejsou žádné reklamní články, pouze jsme, stejně jako další české weby, připravili text na základě tiskové zprávy od operátora. To je naprosto běžný postup.

  • Simon (neregistrovaný)

   Nie sú tam slová ako…výhodne si kúpte to, neváhajte a kupujte alebo podobné reklamné veci. Toto nemá s reklamnou vôbec nič spoločné.

  • loko (neregistrovaný)

   simon: to ale ve velkém množství PR článků ani nebývá..

   Jinak mi to prostě přišlo tak jednostranně(rozuměj pochvalně) sepsané, že jsem to vnímal jako reklamu. V případě, že je to text z tiskovky to ale zcela chápu..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *