Domů » Bleskovky » Karta pro partu: Nová předplacenka Vodafonu láká na levné volání mezi blízkými

Karta pro partu: Nová předplacenka Vodafonu láká na levné volání mezi blízkými

Vodafone dnes rozšířil nabídku předplacenek o novou službu Karta pro partu. Ta osloví především zákazníky, kteří si chtějí volat s blízkými přáteli nebo rodinou v rámci jedné sítě. Zákazníci v tomto případě totiž mohou až na čtyři vybraná čísla v síti Vodafonu volat jza 1,90 Kč. Kartu si zákazníci mohou pořídit od 10. října v prodejnách a na eshopu Vodafonu nebo v prodejnách partnerů.

Kartu využijí především skupiny mladších dětí nebo lidé v širším rodinném kruhu. Ideální bude pro prarodiče, kteří chtějí volat vnoučatům, dětem nebo ostatním blízkým za výhodnou cenu a současně využívat předplacenou kartu. 

Ceny v rámci předplacenky Karta pro partu Cena (včetně DPH)

Volání na čtyři čísla do sítě Vodafone

1,90 Kč

Cena SMS

1,90 Kč

Volání do sítě Vodafone

3,50 Kč

Volání do ostatních sítí v ČR

3,50 Kč

Připojení na týden

49 Kč/ 60 MB

Zákazníci kromě toho mohou se všemi předplacenými kartami získat odměnu v podobě volných minut a SMS do vlastní sítě v programu Vodafone Odměny za věrnost. Vždy, když si dobijí kredit částkou alespoň 250 Kč, automaticky začnou čerpat dárek. Mohou získat 2 až 7 dní volání nebo SMS do vlastní sítě zdarma podle toho, jak dlouho jsou u Vodafonu. Odměny získávají ale i noví zákazníci, kteří si pořídí jakoukoliv předplacenou kartu, tedy i Kartu pro partu. 

Výhody předplacenek u Vodafone 

 • Účtování 60+1
 • Zákaznická linka zcela zdarma 24 hodin denně 7 dní v týdnu
 • Možnost dobít kredit více než deseti způsoby na několika tisících místech v ČR
 • Možnost nastavit další balíčky jako jsou neomezené víkendové volání v síti Vodafone, neomezené volání na den nebo libovolný datový tarif
 • Možnost využívat Internetovou samoobsluhu i aplikaci Můj Vodafone

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

4 komentářů

 1. loko (neregistrovaný)

  vodafone, to bude určitě další trhák :))))

  mimochodem škoda že reklamní články nejsou trochu odlišeny od ostatních…

  • Dobrý den, toto nejsou žádné reklamní články, pouze jsme, stejně jako další české weby, připravili text na základě tiskové zprávy od operátora. To je naprosto běžný postup.

  • Nie sú tam slová ako…výhodne si kúpte to, neváhajte a kupujte alebo podobné reklamné veci. Toto nemá s reklamnou vôbec nič spoločné.

  • loko (neregistrovaný)

   simon: to ale ve velkém množství PR článků ani nebývá..

   Jinak mi to prostě přišlo tak jednostranně(rozuměj pochvalně) sepsané, že jsem to vnímal jako reklamu. V případě, že je to text z tiskovky to ale zcela chápu..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).