Domů » Bleskovky » K telefonům Huawei Nova a Huawei P9 nyní dostanete vysokokapacitní powerbanku zdarma

K telefonům Huawei Nova a Huawei P9 nyní dostanete vysokokapacitní powerbanku zdarma

Huawei začal před několika málo dny ke svým telefonům Nova a P9 nabízet zajímavé příslušenství v podobě velkokapacitní powerbanky, a to zcela zdarma. Akce platí u vybraných partnerů v České republice a na Slovensku.

huawei-bundle-nova

Při nákupu smartphonu modelové řady Nova zákazník obdrží powerbanku o kapacitě 13 000 mAh, u řady P9 pak s kapacitou 10 000 mAh. Ta u řady P9 rovněž podporuje technologii rychlonabíjení.

Powerbanka o kapacitě 13 000 mAh poskytuje velmi odolné tělo, dva nabíjecí porty a informační LED. Verze s kapacitou 10 000 mAh dosahuje velmi kompaktních rozměrů, a rovněž poskytuje informační LED spolu s porty standardu USB-C a microUSB pro nabíjení.

huawei-bundle-p9

Nabídka je platná do vyprodání zásob. Pro její využití můžete v ČR a SR navštívit tyto partnery: Alza, HP Tronic (Kasa.cz, Euronics), Electro World, Datart, Mobilní Pohotovost, FAST, OKAY, Mall, CZC, Mironet, T.S. Bohemia, Space, K+B, Fast Plus, Nay.

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

3 komentářů

  1. Marek Studnicka

    Je sympatické,že výrobci aspon nějakou formou poděkují zákazníkovi za důvěru.Samsung nabídne virtuální brýle,Sony sluchátka,nyní Huawei Powerbanku,tak a co třeba Apple?Ten akorát drahá bezdrátová sluchátka za 5 000,poté co zrušil jack.Dnes jsem se dočetl,že u černých iPhone se odlupuje lak a Apple?Prostě na to nereaguje-tak ten umí dát dárek-akorát se smát zákazníkovi do ksichtu a jen si nechat draze platit-také zcela zaslouženě přišel o hodnocení nejhodnotnější firmy

    • Tetam sou časy kdy byl Apple zaruka kvality.

    • Apple je módna firma – budeš sa sťažovať u hermesa že ti opasok nevydržal, keď si naplácal synovi na zadok ? Tiež ti to nevyreklamujú. A predsa ľudia platia za opasky stokrát viac než za bežné bez známej pracky.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).