Domů » Bleskovky » K Samsungu Galaxy S8 (+) nyní získáte dárky za téměř 3 500 Kč

K Samsungu Galaxy S8 (+) nyní získáte dárky za téměř 3 500 Kč

Samsung připravil pro zákazníky v České republice speciální letní nabídku. Při nákupu modelů Galaxy S8 a S8+ dostanou zákazníci jako dárek užitečný cestovatelský set – stříbrnou powerbanku s kapacitou 10200 mAh v hodnotě 1999 Kč a 128GB MicroSD kartu v hodnotě 1499 Kč. Akce platí u vybraných prodejců od 19. června do 20. srpna nebo do vyčerpání zásob pro tuto akci.

Připomínáme, že doporučená maloobchodní cena Samsungu Galaxy S8 je 21 999 Kč, Galaxy S8+ 24 999 Kč včetně DPH. Powerbanka disponuje kapacitou 10200 mAh a je vybavena USB-C konektorem. Její standardní cena je 1 999 Kč. 128GB microSD karta od Samsungu se standardně prodává za 1 499 Kč.

Recenze Samsung Galaxy S8: výkladní skříň výrobce

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

6 komentářů

  1. zrovna včera jsem to u czc koupil :/ takže ho jdu vrátit a koupím znovu :D :D :D

  2. až k tomu přihodí gear fit 2 tak si ho půjdu koupit, tohle mě neoslovuje :)

  3. Té powerbance chybí Qi (PWM), to by byl solidní doplněk, škoda.

  4. Taky to mohli dát hned při představení a ne až teď… co se dá dělat, další si kupovat nebudu :)

  5. A to se vyplati!! Nevadi ze se da uz dneska sehnat za 16+k, hlavni je, ze dostanete veci ktery vubec nepotrebujete :D
    – Tuhle akci meli dat od zacatku, ted to jaksi ztraci smysl, koupi to jen blbec

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).