Domů » Bleskovky » K nákupu virtuální reality HTC Vive Cosmos Elite získáte zdarma Half-Life: Alyx

K nákupu virtuální reality HTC Vive Cosmos Elite získáte zdarma Half-Life: Alyx

S mobily se HTC příliš nedaří, nicméně ve světě virtuální reality je tomu přesně naopak. Značka nově oznámila, že k headsetu Vive Cosmos Elite získají všichni zákazníci zdarma kód ke stažení jedné z nejočekávanějších VR her Half-Life: Alyx, jejíž standardní cena bude 50 euro. Nový headset se na českém trhu začíná prodávat právě nyní.

Vive Cosmos Elite je dostupný za cenu 25 599 Kč nejen na oficiálních stránkách, ale také na Alza.cz a u vybraných partnerů. Kód na instalaci hry Half-Life: Alyx bude možné uplatnit v okamžiku jejího vydání, které je naplánováno na 23 března letošního roku.

half life
HTC Vive Cosmos Elite (zdroj: výrobce)

Těším se až uvidím, jak si naši fanoušci užívají pohlcující zážitky, které Half-Life: Alyx přináší. Dechberoucí napětí, atmosféru protkanou nebezpečím a intenzivní souboje s Combine vojáky,“ doplnil Graham Wheeler, generální ředitel HTC pro Evropu a blízký východ.

Nový headset nabízí nejen výměnné panely, které umožňují proměnit jeho vlastnosti, ale také kompatibilitu s bezdrátovým modulem Vive Wireless Adapter. Všechny headsety řady Cosmos se pyšní kvalitním obrazem s rozlišením 2880 x 1700 pixelů. Nechybí samozřejmě ani nastavení vzdálenosti čoček, které zajišťuje vysoký komfort a bezproblémové setrvání ve virtuálních světech i po velmi dlouhou dobu.

Half-Life: Alyx Announcement Trailer

Vive Cosmos Elite navíc disponuje čelním panelem External Tracking Faceplate, základnovými stanicemi systému Steam VR a dvěma ovladači Vive Controller. Čelní panel podporuje nejen základnové stanice verze 1.0 ale i základnové stanice Steam VR 2.0.

VIVE Cosmos Elite Video CZ

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).