Sledujte nás na YouTube

K modelům řady Honor 7 nyní získáte 13 000mAh powebanku zdarma

Značka Honor v rámci svých globálních World Carnival oslav přidá 200 nejrychlejším zákazníkům, kteří si v období od 6. do 8. dubna pořídí některý ze smartphonů modelové řady Honor 7, 13 000mAh powerbanku zdarma.

Prvních dvě stě zákazníků, kteří si v období od 6. do 8. dubna pořídí jakýkoli typ Honoru 7 (klasický nebo Premium), získají na Facebooku Honor CZ/SK power banku zdarma. Ta má kapacitu 13 000 mAh a rozměry 116 x 78 x 22 mm. Na těle najdeme dva USB porty a signalizační diodu.

powerbanka_honor

Akce bude od zítřejšího dne probíhat u všech oficiálních prodejců V České republice a na Facebooku Honor. U partnerů Alza.cz, Mall.cz, CZC.cz, Smarty.cz, Datart.cz, Electroworld.cz, Mobil Pohotovost lze Honor 7 (recenze) zakoupit za 9 990 Kč a Honor 7 Premium za 10 990 Kč.

Michal Javůrek

Nadšený fanoušek chytrých telefonů, počítačů a automobilů. Lyžař, běžec, plavec a náruživý biker, za každého počasí. Fanoušek metalu, který nepohrdne sklenkou dobrého vína u kvalitního filmu.

Jeden komentář

  1. To jako že to má tak špatnou životnost na baterii, že k tomu musejí dávat powerbanku? :D

Napsat komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *