Domů » Bleskovky » K fotoaparátům Samsung řady NX získáte tablet Galaxy Tab 7 za 1 Kč

K fotoaparátům Samsung řady NX získáte tablet Galaxy Tab 7 za 1 Kč

Samsung si před Vánocemi připravil zajímavou akci, kdy při nákupu chytrého fotoaparátu Samsung řady NX nyní získáte tablet Samsung Galaxy Tab 7 pouze za 1 Kč. O tuto zajímavou kombinaci chytrých zařízení můžete také soutěžit prostřednictvím hravé aplikace s názvem „Sdílej okamžik“ na Facebooku. Akce probíhá od 29. října 2012 do konce roku 2012. 

  

Je dobré vědět, že propojení tabletu s fotoaparátem umožňuje například jeho využití jako vzdáleného hledáčku a ovladače v jednom. Fotografové tak mají kompozici zcela pod kontrolou, i když jsou její součástí. Právě získané záběry nejen skupinových fotografií lze spojením fotoaparátu a tabletu Samsung okamžitě editovat a odesílat. 

Sdílejte a vyhrajte

Prostřednictvím Facebooku a speciální aplikace nazvané „Sdílej okamžik“ si mohou zájemci virtuálně vyzkoušet, jak spojení fotoaparátu Samsung řady NX a tabletu funguje. Autor nejnadanějšího snímku vyhraje fotoaparát NX 1000 + tablet Samsung Galaxy Tab 2 7.0. Dále je ve hře fotoaparát Samsung WB150F a Samsung WB100. Aplikace „Sdílej okamžik“ najdete na Facebook stránce společnosti Samsung. 

 

Pokud chcete vyhrát fotoaparát NX 1000 + tablet Samsung Galaxy Tab 2 7.0 (recenze), fotoaparát Samsung WB150F či Samsung WB100 vyzkoušejte si aplikaci „Sdílej okamžik“ od 12. do 25. listopadu 2012. Každý soutěžící může uložit až 5 fotografií. Odborná porota složená ze zástupců společnosti Samsung následně vybere 26. listopadu 2012 deset nejlepších fotografií, které postoupí do druhého kola (každý soutěžící může postoupit do druhého kola pouze s jednou fotografií). Od 26. listopadu do 2. prosince budou o vítězích rozhodovat uživatelé. Vítězové budou následně vyhlášeni 3. prosince 2012. 

  

Aplikace bude po dobu dvou dnů promována také v ulicích centra Prahy pomocí hlídky s profesionálním fotografem, která bude nabízet náhodně vybraným kolemjdoucím možnost udělat si originální snímek jako úvodní fotografii svého facebookového profilu. Kromě toho si budou moci také fotoaparát vyzkoušet. Pořízené fotografie pak v tabletu hlídka upraví a následně budou moci také odeslat v rámci soutěže.

  

V redakci v tuto chvíli testujeme chytrý fotoaparát Samsung Galaxy Camera (3G verze) s Androidem 4.1 „Jelly Bean“ na palubě a už brzy se můžete těšit na článek s prvními dojmy a videopohled.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

2 komentářů

  1. W8 (neregistrovaný)

    asi majú veľké predaje :D

  2. ceerez (neregistrovaný)

    celkom lakave ….. az na to ze iba totalny hlupak (kto ma zaujem o naozajstne fotografovanie) si kupi „pseudofotopristroj“ od Samsungu (vyrobcu chladniciek …)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).