Domů » Bleskovky » Jsou „pekelně elegantní“, tvrdí o brýlích pro rozšířenou realitu od Applu šťastlivec, který je viděl

Jsou „pekelně elegantní“, tvrdí o brýlích pro rozšířenou realitu od Applu šťastlivec, který je viděl

Když se objevily první náhlavní soupravy pro virtuální realitu, nechal se šéf Apple Tim Cook slyšet, že v tomto odvětví nevidí budoucnost, avšak jako správný směr vnímá realitu rozšířenou. Proto existuje rozhraní Apple AR Kit, proto dostanou příští iPhony technologii LiDAR, kterou se pyšní nedávno představený iPad Pro. A již brzy bychom se měli dočkat i speciální náhlavní soupravy.

Apple Glasses AR
Ilustrační obrázek

Apple Glasses prý budou pekelně elegantní

Před nedávnem se o ní zmínil informátor Ming-Chi Kuo, který její příchod předpověděl nejdříve v roce 2022, ovšem proti jeho slovům hovoří nejnovější tweet Jona Prossera.

I tento zdroj je v únicích z tábora Apple téměř stoprocentní, avšak podle jeho informací přijdou „Apple Glasses“ již v druhém čtvrtletí příštího roku. A co víc, Jon Prosser již prý jablečnou náhlavní soupravu viděl a tvrdí, že je „pekelně elegantní“. Brzy bychom se od něj měli dozvědět více informací, nechme se tedy překvapit, co na nás Apple chystá.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
23 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments