Domů » Bleskovky » Jméno ohebného smartphonu od Samsungu prozrazeno

Jméno ohebného smartphonu od Samsungu prozrazeno

Samsung zítra představí tři smartphony řady Galaxy S10 a také očekávaný telefon s ohebným displejem. Zatímco první zmíněná trojice unikla takřka do posledního detailu, ohebný telefon se podařilo Samsungu utajit. Uznávaný informátor @evelaks nyní alespoň prozradil jeho jméno.

Telefon se bude jmenovat podle očekávání Galaxy Fold. Z listopadové konference Samsungu víme, že dostane dva displeje – vnitřní bude ohebný a na úhlopříčce 7,3″ nabídne rozlišení 2 152× 1 536 pixelů, vnější displej bude plochý a dostane rozlišení 1 960 × 480 pixelů. Dá se předpokládat, že Galaxy Fold nepůjde do prodeje bezprostředně po odhalení, ale až později v tomto roce.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).