Domů » Bleskovky » Ještě se neupgradovali na Windows 10? Zdarma to půjde už jen do konce roku

Ještě se neupgradovali na Windows 10? Zdarma to půjde už jen do konce roku

Možnost povýšit Windows 7 nebo 8.1 zdarma na Windows 10 oficiálně skončila v létě loňského roku, stále však existuje způsob, jak tak učinit – stačí prohlásit, že používáte technologie usnadnění (např. lupu) a stáhnout si z těchto stránek upgradovací aplikaci.

Microsoft však v minulém týdnu na těchto stránkách učinil malou úpravu – přidal text, že možnost upgradovat stávající systém na Windows 10 touto cestou bude ukončena 31. prosince letošního roku. Poté už bude nutné za upgrade na desítky zaplatit standardní cenu podle zvolené edice. Pokud ještě nemáte aktualizováno a váš hardware Windows 10 utáhne, doporučujeme aktualizaci provést a poté se případně ve 14 dnech vrátit na stávající systém; desítky zůstanou na daném zařízení aktivovány a bezplatný upgrade zůstane na daném zařízení zachován.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
16 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments