Velká narozeninová soutěž s LG
Domů » Bleskovky » Jedno z nejlepších RPG posledních let Divinity: Original Sin 2 míří na iPad

Jedno z nejlepších RPG posledních let Divinity: Original Sin 2 míří na iPad

Podle kritiků i hráčů jedno z nejlepších RPG minimálně této generace Divinity: Original Sin 2 míří na dotykové obrazovky, konkrétně na iPad. Kdy na tablety Applu dorazí, ovšem v tuto chvíli není známo.

Divinity Original Sin 2

Konverzi má na starosti studio Elveris, které hru již loni (a velmi úspěšně) převedlo na Mac. Hra slibuje uživatelské rozhraní a ovládání optimalizované pro dotykové obrazovky a podporu ovladačů.

Divinity: Original Sin 2 vyšlo před třemi lety nejprve na PC a postupně se dostalo na Xbox One, Playstation 4, Mac a Switch. Tvůrci ze studia Larian momentálně pracují na třetím dílu legendární RPG série Baldur’s Gate, který má s vysoce oceňovanou hrou sdílet značnou část herní DNA, zároveň však být jiný díky zasazení do univerza Dungeon & Dragons.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments