Domů » Bleskovky » Jak to bude se zvukovým výstupem u iPhonu 7? Poslední informace všem zamotaly hlavu

Jak to bude se zvukovým výstupem u iPhonu 7? Poslední informace všem zamotaly hlavu

Již velmi dlouhou dobu se hovoří o tom, že se chystaný iPhone 7 zbaví klasického sluchátkového výstupu. Funkci 3,5mm jacku by měl zastat univerzální Lightning, což vyvolalo velkou vlnu kritiky. Nyní se ovšem na čínské sociální síti Weibo objevila fotografie části plošného spoje, který údajně pochází z prototypu iPhonu 7. Nejzajímavější věcí na celé fotografii je přítomnost konektoru jack.

16753-13790-Jack-iPhone7-vs-iPhone6s-HighLights-l

Pravost obrázku nemůže zřejmě nikdo s jistotou potvrdit. Doposud se totiž většina informací shodovala na tom, že 3,5mm jack ze smartphonu zmizí a zvukový výstup obstará konektor Lightning, případně se budete muset spolehnout na bezdrátový přenos pomocí Bluetooth. Důvodem, proč se Apple rozhodl pro toto radikální řešení má být tloušťka telefonu, kterou právě sluchátkový výstup limituje. Na rozuzlení celé situace si budeme muset nejspíš počkat až do oficiálního představení, ke kterému by mělo dojít letos na konci léta.

Zdeněk Beran

Redaktor serveru SMARTmania.cz a dalších technologických webů, fanoušek počítačového hardwaru, mobilních zařízení všeho druhu a jiné elektroniky, milovník akčních počítačových her a PUBG.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
40 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments