Domů » Bleskovky » Jak fotí a nahrávají futuristické brýle od Googlu?

Jak fotí a nahrávají futuristické brýle od Googlu?

Google na začátku minulého měsíce oficiálně představil svůj projekt Google Glass (preview). Jedná se o speciální brýle, které uživateli nabídnout funkce rozšířené reality. Brýle budou permanentně připojené k internetu a k jejich ovládání bude sloužit hlasový asistent podobný tomu, který mají k dispozici uživatelé iPhonu 4S.

  

Při příležitosti konání Google Photographer’s Conference se internetový gigant pochlubil sadou nových fotografií a jedním videem, které byly pořízené právě prostřednictvím prototypu brýlý Google Glass, a nutno dodat, že výsledek není vůbec špatný. Pokud vás zajímá, jak futuristické brýle fotí a nahrávají v praxi, pokračujte do galerie na Google+.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).