Sledujte nás na YouTube

Jak fotí a nahrávají futuristické brýle od Googlu?

Google na začátku minulého měsíce oficiálně představil svůj projekt Google Glass (preview). Jedná se o speciální brýle, které uživateli nabídnout funkce rozšířené reality. Brýle budou permanentně připojené k internetu a k jejich ovládání bude sloužit hlasový asistent podobný tomu, který mají k dispozici uživatelé iPhonu 4S.

  

Při příležitosti konání Google Photographer’s Conference se internetový gigant pochlubil sadou nových fotografií a jedním videem, které byly pořízené právě prostřednictvím prototypu brýlý Google Glass, a nutno dodat, že výsledek není vůbec špatný. Pokud vás zajímá, jak futuristické brýle fotí a nahrávají v praxi, pokračujte do galerie na Google+.

Michal Javůrek

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *