Jak by mohlo vypadat Audi A6 e-tron v produkční verzi? Nové snímky napoví

Audi A6 e tron Prototyp Konzept Studie

Odvážný koncept elektrického Audi A6 s označením Audi A6 e-tron concept byl německou automobilkou odhalen již na loňském autosalonu v Šanghaji. Produkční verze, které bychom se mohli dočkat už letos, ale bude určitě vypadat o něco uhlazeněji.

Grafičtí designeři z portálu Kolesa použili svou představivost a pokusili se koncept přetvořit v možnou produkční variantu očekávaného vozu. Největší změna se udála na předním nárazníku, který v jejich podání nabízí mnohem menší otvory pro vstup vzduchu.

Audi A6 e tron Renderbild Front
Možná produkční varianta vozu

Mírně se změnila také přední mřížka a futuristické kamery namísto zpětných zrcátek nahradila běžnější zrcátka, která přeci jen stále převládají.

Změny proběhly také na zádi, kde vidíme o něco méně odvážná světla i menší difuzor. Ačkoliv finální vzhled bude zřejmý až po oficiálním představení produkční verze vozu, nové rendery alespoň napoví, kterým směrem se Audi A6 e-tron vydá.Audi e tron GT recenze testNepřehlédněte

Test Audi e-tron GT: elektromobil s duší sportovce

Autor článku
Adam Bělunek
Baví mě Apple, kvalitní audio-video technika a obecně chytrá řešení, která fungují. Volné dny se snažím trávit v bikeparcích a trailcentrech na svém kole nebo na horách s batohem na zádech. Užívám si dobrou hudbu, občas zajímavou knihu a moc rád cestuji.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku