Domů » Bleskovky » Jak by mohl vypadat příští iPhone? Podívejte se na video makety z 3D tiskárny

Jak by mohl vypadat příští iPhone? Podívejte se na video makety z 3D tiskárny

Do představení pokračovatele(ů) iPhone 5S (recenze) zbývá ještě hodně času, přesto se poměrně často objevují různé spekulace o tom, jak by měl nový telefon s logem jablka vypadat. Jeden z japonských magazínů zveřejnil začátkem tohoto týdne pravděpodobná schémata novinky, a to ve velikostech s 4,7″ displejem a 5,7″ displejem.

 

Bohužel snímek schémat nenabízí příliš dobré rozlišení, aby bylo možné z něj vyčíst nějaké hodnoty, na první pohled však zaujmou především oblé hrany po všech stranách obou zařízení, podobně jako například u iPodu Touch. Díky této změně a radikálnímu snížení tloušťky (spekuluje se o 6,0 – 6,7 mm) by měl nový iPhone přijít o kruhová tlačítka pro regulaci hlasitosti, ta by měla být nově oválná a má se k nim na levou hranu přesunout tlačítko pro odemykání telefonu.

 

Na základě výše zmíněných poznatků byla v Číně vyrobena na 3D tiskárně maketa nového iPhonu, která má posloužit především jako pomůcka pro formování krytů pro tento telefon. Tuto maketu dostali do svých rukou redaktoři francouzského serveru Nowhereelse, nafotili sérii snímků a pořídili video údajné podoby příští 4,7″ verze nového iPhonu.

iPhone 6 Dummy ?!

Nemůžeme pochopitelně zaručit, že takto bude nový model vypadat, stále se jedná pouze o nepotvrzené úniky. Jak by se vám líbil iPhone 6 této velikosti s oblými hranami?

         

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

11 komentářů

 1. Vojta (neregistrovaný)

  Proč ne, mě se to líbí. Určitě by neškodila nějaká změna po několika téměř totožných generacích.

 2. Johny (neregistrovaný)

  Aha, a to je maketa iPhonu 3G teda? :D

 3. Johny (neregistrovaný)

  Jinak teda furt nechápu, proč to má vstup na jack pořád dole. To je takovej nesmysl, že bych za to nejradši někomu nafackoval.

  • Patrik (neregistrovaný)

   Mě třeba vyhovuje dole :)

  • Me treba vystup dole vyhovuje zdaleka vic nez nahore. Nevim proc by to mel byt nesmysl.

  • Výstup 3,5mm jack konektoru jinde než dole je nesmysl. Na spodní hraně je to z mnoha důvodů nejpohodlnější – ať už kvůli nošení v kapse nebo při držení telefonu v ruce. Jediný problém může být s dokovací stanicí, ale to je tak procento uživatelů.

  • Jsem taky priznivec jacku na spodní straně. Kvůli nošení telefonu v kapse a nasledne jeho vytažení. Nebo i když mas telefon v ruce tak je příjemnější mit sluchátka k sobě a ne od sebe.

   Čím to Johny obhaji?

  • Rozhodně jack dole, v kapse, při držení, při zapojení do držáku, do kolíbky…

  • Johny (neregistrovaný)

   Prave na noseni v kapse, v pouzdre atp mi to prijde blby. Pokud ho tam dam na vysku, preklesava se mi kabel u sluchatek, pokud ho tam dam vzhuru nohama, mam obracene volume rocker. Stejne tak telefon nemuzu oostavit normalne na vysku opreny, kdyz zespodu trci sluchatka.

   To ze se to lepe drzi v ruce mi prijde trochu lichy, protoze tady je opravdu nejmensi problem nechat splyvat kabel po zadni strane telefonu.

   Nejvetsi nelogicnost mi ale prijde proste ten prevracenej a daleko vzdalenej volumerocker kdyz to dam do kapsy vzhuru nohama, aby kabel vychazel primo a nebyl prilis zatizen v ohybu.

 4. Patrik (neregistrovaný)

  Nechápu proč se pořád honí za nejtenčím telefonem, chci dobrou baterku co vydrží aspoň celý den při plném používání.Snad to bude krása ta iPhone 6 :)

 5. Bude to tenke, mizerna vydrz (jako vetsina phonu), tak o 2tis. drazsi nez predchozi generace, takze tak.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).