Domů » Bleskovky » Jabra Elite 75T přichází ve verzi Active: nezaleknou se potu, ani deště

Jabra Elite 75T přichází ve verzi Active: nezaleknou se potu, ani deště

Nedávno představená sluchátka Jabra Elite 75T přinesla oproti svým populárním předchůdcům spoustu vylepšení, zejména menši velikost, větší výdrž na jedno nabití a také pohodlnější krabičku s magnetickým zavíráním a USB-C. Jabra nyní na veletrhu CES představila edici Active, která potěší zejména sportovce.

Jabra Elite Active 75t

Jabra Elite 75T Active: odolnější vůči vodě a vyklouznutí z ruky

Jabra Elite 75T Active vypadá naprosto totožně jako klasická verze, avšak jak sluchátka, tak krabička jsou vyrobeny z pogumovaného materiálu, který méně klouže. Sluchátka samotná mají zvýšenou odolnost IP57 (základní verze má IP55), takže jsou více odolná vůči potu a případnému dešti; na případné poškození vodou dává Jabra dvouletou záruku. Funkčně a zvukově se verze Active od té základní nijak neliší. Jabra Elite 75T Active půjdou do prodeje v únoru a to v šesti různých barvách. Cena je stanovena na 199 USD (asi 4 500 korun bez DPH).

Nové funkce v aplikaci Sound+

Jabra také chystá vylepšení své doprovodné aplikace Sound+ přidáním dvou nových funkcí:

  • MySound – přizpůsobení zvukového projevu přehráním zvukových signálů, na které uživatel zareaguje a tím vytvoří jedinečný profil pro svoji vlastní potřebu
  • MyControls – umožní nastavení ovládacích prvků na sluchátkách

Novinky by měly být do aplikace přidány někdy ve druhém kvartále letošního roku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).